Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)

Witam, czy jest możliwośc połączenia wyżej wymienionych urządzeń za pomocą wifi? Próbuje to zrobić zgodnie z instrukcją dekodera i niestety niechce nawiązać połączenia. 

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)

@jolika masz internet LTE Domowy z usługą telewizyjną od Orange?

Kiedyś próbowałem na starszych dekoderach. Do 2010 roku jeszcze się dało i nawet na internecie mobilnym od konkurencji, później coś zostało zmienione i bez internetu stacjonarnego z Orange nie udało się uruchomić dekoderów.

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)

Mam Internet mobilny od Orange z usługą telewizyjną ( Pakiet Love), ponieważ u nas nie ma swiatlowodu, obydwa urządzenia dostałam razem w salonie Orange więc sądziłam że do siebie pasują. Dotychczas wszystko działało na kablu Ethernet ale ponieważ potrzebuję podłączyć modem do drukarki w innym pokoju, przydałoby się podłączyć dekoder za pomocą wi-fi. 

Anonim

Nie dotyczy

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)

@jolika  pozostaje kablem lan spiąć dekoder WHD 80 z HUAWEI B535-232.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)

@jolika w takiej sytuacji dekoder z routerem tylko po kabelku. Po WiFi nie zadziała. Ten dekoder nie ma takiej opcji, chyba że jest dokupiony odpowiedni moduł. 

Można jeszcze spróbować po przez wzmacniacz sygnału z wyjściem RJ-45, np:

https://www.tp-link.com/pl/home-networking/range-extender/tl-wa850re/

Wzmacniasz odbiera WiFi z routera i kabelkiem podaje do dekodera. U sąsiada tak zrobiłem i zadziałało Emotikon: Mrugający.

Anonim

Nie dotyczy

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)

@ketrasaArtur  ale musiał by Smart Wi-Fi Box od Orange zamówić, wtedy kablem lan spina te urządzenie z dekoderem 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)

@Anonim podłączyłem u sąsiada przez TP-Link-a TL-WA850re i kabelkiem do dekodera Sagecom whd 80. Odpaliło za pierwszym razem i działa do tej pory. W przypadku IPTV nie polecałbym takiego rozwiązania, a tu wystarczy aby dekoder w momencie włączenia skomunikował się z routerem i dalej może działać bez internetu.

Anonim

Nie dotyczy

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)

@ketrasaArtur  rozwiązań jest kilka, ale te urządzenie od Orange (Smart Wi-Fi Box) jest uniwersalne, nie będzie problemów z niczym, dla użytkownika nie obeznanego z konfiguracją sieci... to duży plus, podłącza i bez kombinacji... wszystko działa.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Sagecom whd 80 z huawei 4g ruter 3 pro( B535-232)

@jolika  witam znaczy ten dekoder jest dobry do podłączenia po kablu nie po wi-fi . i czy z innymi modemami po za dedykowani może i by udało się ale to więcej zabawy niż warte .można użyć Smart Wi-Fi Box .