Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przesyłka od Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przesyłka od Orange

Witam dokupiłam do mojej oferty, orange tv z neostradą i telewizorem Samsung 55MU6102 w dniu 17.01.18

przyjechali monterzy z dekoderem z modemem wszystko podłączyli przynieśli umowę...W tej umowie nie ma nic o telewizorze o racie za niego,wcześniej doradca poinformował mnie że po podpisaniu umowy w ciągu 3 dni skontaktuje się kurier mija czwarty dzień i nikt się nie odzywa czy powinnam się martwić?Czy miał ktoś podobną sytuację czy powinnam zadzwonić do infolini?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Przesyłka od Orange

@Kasia1983, wnioskuję z wypowiedzi, że umowa była zawarta na odległość, czyli poza salonem. Jeżeli tak, to uważam, że technicy dostali zlecenie na instalkę neostrady +modem i na to umowę dostarczyli. Natomiast firma kurierska powinna dostać zlecenie na przesyłkę + cała umowa i skoro nie masz ani na mailu, ani w formie smsa nr. przesyłki, to pozostaje dzwonić na 510100100, albo na 19393, lub jutro na czacie /zakładka Kontakt/ wyjaśnić problem. Można też przez aplikację MO już teraz, o ile masz wersję starszą niż 4.1, gdzie one były z darmowym połączeniem. Bo normalnie ten pierwszy jest płatny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Przesyłka od Orange

@Kasia1983, wnioskuję z wypowiedzi, że umowa była zawarta na odległość, czyli poza salonem. Jeżeli tak, to uważam, że technicy dostali zlecenie na instalkę neostrady +modem i na to umowę dostarczyli. Natomiast firma kurierska powinna dostać zlecenie na przesyłkę + cała umowa i skoro nie masz ani na mailu, ani w formie smsa nr. przesyłki, to pozostaje dzwonić na 510100100, albo na 19393, lub jutro na czacie /zakładka Kontakt/ wyjaśnić problem. Można też przez aplikację MO już teraz, o ile masz wersję starszą niż 4.1, gdzie one były z darmowym połączeniem. Bo normalnie ten pierwszy jest płatny.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przesyłka od Orange

Dzięki za informacje ale n szczęście dostałam dzisiaj smsa że przesyłka została spakowana i czeka na kuriera więc już się cieszę!Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam mam nadzieję żę do piątku dojdzie!!