Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z obrazem na TV.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 35
  • 0

Problem z obrazem na TV.

Hej, mam podobny problem z migającym obrazem na tv. Tv Sony 55XF9005 a dekoder to Samsung icu 100. Podczas oglądania telewizji Orange iptv obraz mruga jak gdyby tv stracił źródło po czym pojawia się jak gdyby nigdy nic (jakbym dopiero co włączył tv i dekoder, pojawia się komunikat odnośnie wyboru źródła sygnału HDMI 2). Czasem przez cały dzień mam spokój, a czasem tnie przez godzinę co kilka minut. Dodam, że podczas oglądania na tv treści typu Netflix lub HBO FO ten problem oczywiście nie występuje. Ktoś z forumowiczów ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?

 

______________

* Wpis wyodrębniony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

2 ODPOW. 2

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 35
  • 0

Problem z obrazem na TV.

Hej, kabel nowy od Xboxa one S z oznaczeniem high speed i problem nadal występuje. Próbowałem również zmienić wejście w tv i problem nie zniknął. Pozostaje chyba wymiana dekodera. Dodam, że u kolegi który ma taki sam tv również kupiony niedawno ale ma kablówkę taki objaw nie ma miejsca. Wykluczam więc problem z tv, pozostaje kwestia usługi/sprzętu Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Problem z obrazem na TV.

@Wojcik6 zadzwoń więc na infolinię: 510 100 100 lub napisz na czacie o wymianę dekodera. Po otrzymaniu zlecenia na wymianę udaj się z dekoderem do salonu i wymień. Wystarczy aby zabrać ze sobą dekoder z kartą i zasilaczem, ale jak byłby cały komplet (okablowanie i pudełko) to jeszcze lepiej.