Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

@lteggforum wyłączyłem jeszcze tv anynet+


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

tylko wtedy musze korzystać z dwóch pilotów, a tego chce uniknąć.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

jeżeli mówisz o pilocie do dekodera wyłącznie nie ma wpływu nadal działa ten o tv


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

Po tygodniowych negatywnych doświadczeniach z zastosowania tego dekodera ICU100 do współpracy z TV Samsung UE40HU6900S wnoszę, że ten dekoder nie współpracuje "normalnie" z żadnym telewizorem.

 

Prosiłbym tutaj raczej informować o wszelkich przypadkach pozytywnych Emotikon: sfrustrowany - z jakimi odbiornikami TV ten dekoder współpracuje "normalnie" (tzn. do uruchomienia telewizora nie potrzeba każdorazowo resetować dekodera Emotikon: Język)

Anonim

Nie dotyczy

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

To co negatywne zaobserwujecie to zgłaszać na Chat, tu na Forum nic nie zdziałacie, oprogramowanie brandowane przez Orange, trzeba poprawki zrobić i wypuścić nowy soft, informacyjnie kontakt z Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

@Protman może tu ( post 70 ) znajdziesz podpowiedz na rozwiązanie problemu 

https://forum.satkurier.pl/topic/20697-dekoder-samsung-icu-100/page-4 

Dodam że od paru dni też jestem użytkownikiem ICU 100 który jest połączony z Sony XE9005 i nie mam z tym zestawem żadnych problemów ( odpukać ) .


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

Nie wiem czemu, ale nie mogę sobie poradzić żeby włączenie dekodera odpalało rownoczesnie telewizor, lub na odwrot...przy dwóch roznych dekoderach cyfrowego Polsatu i tv Samsunga mam tak, że jak włącze dekoder to tv startuje autmoatycznie, z wyłączeniem to samo.

Tu z icu 100 i phillips 6561 mam problem...a soundbar startuje ładnie po włączeniu telewizora, wszystkie złacza HDMI mam arc...

nie chce mi się ciagle uzywac dwóch pilotów, o tym ze nie działa guzik dodatkowy power na pilocie dekodera już nie wspolmne, albo nie wykrywa głośności z tv tak jak dekoder upc horizon...

Szkoda ze nie ma modulu ci orange ;/


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

To samo i mnie..

2 lata bujania się z tym problemem. Na TV Samsung UE55MU7042 - Ekran fioletowy, zielony lub czarny…  na panelu dekodera wszystko działa i reaguje na pilota ale nie ma opcji przywrócenia obrazu i dźwięku - tylko przez twardy reset zasilania (przycisk z tylu dekodera). 

I tak codziennie kilka razy… -_-

 

Niezliczone kontakty z Orange, dział techniczny, wymiana kabla, zasilacza, dekodera, a nawet Funboxa 🙂 
W czeluściach internetu informacja, że na IWU200 problemu nie ma, ale w salonie wymienić nie chcą… bo system nie przyjmuje. 
Finalnie 6 m-cy przed końcem umowy dekoder ICU100 z dyskiem udało się wymienić na IWU200 w innym salonie i… problem zniknął! …….

Pozdrawiam