Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

Anonim

Nie dotyczy

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

@SekatorTo co pisze wygląda mi na problem z portem HDMI.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

Obawiam się że nie, kolega wymieniał dekoder i nadal ma ten sam objaw, a dokładnie posiadamy ten sam TV. Na razie obstawiam dekoder chyba, że jakiś posiadacz tego tv się wypowie.  Najczęściej taka sytuacja zachodzi po zmianie aktywnego wejścia a u mnie problemy się pojawiły jak zmieniłem TV.

Anonim

Nie dotyczy

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

@SekatorNajlepiej zadać pytanie w sprawie tego TV Społeczność Samsung bo tu możemy pogadać o dekoderze 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

@Anonim Niby tak, ale mam podłączone do tego tv 4 urządzenia i z żadnym nie mam problemów 🙂 oprócz ICU, dlatego dowiem się że raczej wina dekodera.

Anonim

Nie dotyczy

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

@SekatorŻeby Orange nie dotykał się do firmware to ten dekoder byłby całkiem nie zły ale jest inaczej.   


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

@Anonim żebyś wiedział 🙂 ostatnio próbowałem odpalić filmy z dysku sieciowego to skończyło się resetem z infolinii bo ten dla użytkownika nie pomógł bo też jest ubogi. We wszystkich usługach stremingowych na dekoderze  znikł głos 😄 (HBO, VOD i cała reszta)

Anonim

Nie dotyczy

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

@SekatorOstatnio podłączałem u znajomego taki dekoder od NC+ i tu wszystko śmiga 4k ultrabox  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

@ltegg

 

Spróbuj to co zrobiłem, od czasu mojej ostaniej wypowiedzi nie mam problemów. Wejdź do menu serwisowego (D,C,D - wybierz audio/wideo) naciśnij 1 i zmień na 3840x2160 P60 zamiast auto.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

Sprawdze i dam znac, ale z tego co pamietam to bawilem sie tym ustawieniem


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Problem we współpracy ICU 100 Samsung z TV Samsung Q7F

Próbowałem zmienić, ale każda podjęta próba kończy się tym samym - pozostawieniem ustawienia które mam: "3840x2160 P50", tryb HDMI - auto. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.