Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent od Orange na Święta.....?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Prezent od Orange na Święta.....?

Ja oglądam. Podobnie jak BBC. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Prezent od Orange na Święta.....?

@jarmk Wielu znajdzie coś dla siebie w odkodowanym pakiecie. Natomiast zawsze jest możliwość uruchomienia płatnego, który Cię interesuje. Nie wiem jaką masz TV ale, są takie bez umowy. Możesz aktywować na jeden miesiąc.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Prezent od Orange na Święta.....?

@jarmk narzekasz, że "nic nie dali", ale jakoś w udostępnionych przez Ciebie linkach w pierwszym poście nie widzę większych pakietów. Zresztą skoro klienci normalnie kupują i płacą za Pakiet Komfortowy, to znaczy że są tam kanały, które ludzie chcą oglądać (no chyba że robią to tylko po to aby pochwalić się sąsiadowi, że stać ich na wyższy pakiet tv).

 

Co do Canal+ i tym podobnych kanałów to może Cię rozczaruje, ale żaden operator nie odblokuje tych kanałów sam z siebie. Są to stacje, które utrzymują się z płatnych subskrypcji i operator tv musiałby im zapłacić za każdego odblokowanego abonenta normalną stawkę. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Prezent od Orange na Święta.....?

@jarmk  jezeli nie masz to dobierz pakiet Start+ z umowa na 12mc ktory jest za 0zł. prezenty sa tylko musisz je poszukac Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Prezent od Orange na Święta.....?

@sebaswiderski 

Oczywiście, że wielu znajdzie coś dla siebie.. jednak gdyby to było coś porządnego, jakieś dobre odkodowane kanały lub kilka filmów choć po obniżonej cenie, to tych wielu znalazło by dużo, dużo więcej... bo na TRWAM też są chętni do oglądania.. 🙂

 

A ja obecnie posiadam Orange Love + 3 abonamenty na telefony.

Ostatnia moja faktura to dokładnie 433,79 zł. (mogę pokazać skren), także zostawiam dla Orange trochę kasy i dlatego choć na 2-3 dni chciałbym coś taniej.

 

@zbignieww 

Przyjrzyj się pierwszym postom, a zobaczysz, że pochodzą one z tamtego roku..

Pakiet Komfortowy miałem kilka miesięcy i też myślałem, że jest tam co do obejrzenia, a gdy okazało się, że prawie w ogóle nie oglądałem tych kanałów, to zrezygnowałem i dlatego też śmiać mi się chce, że dają takie coś na święta..

Miałem od 2006 r., czyli od początku "n-kę", potem nc+ i tam zawsze dawali coś fajnego, jak nie pakiet Canal+, tak dawali... to HBO, albo w wypożyczalni jakiś pakiet z filmami gratis lub za pół ceny.. nie muszą dawać zaraz na miesiąc, wystarczy 2 dni na święta i 2 dni na Nowy Rok... tu jestem od 1,5 roku, bo musiałem zrezygnować z satelity ze względów mieszkaniowych - obecnie nie mam możliwości założenia talerza.

 

@PARANOJA 

Dzięki za podpowiedź, przemyślę.. 🙂

 

No nic.. Wesołych Świąt Panowie..  🙂 

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Prezent od Orange na Święta.....?

@jarmk  Witam co środę są obniżki w VOD w ramach akcji środy z Orange. tam coś zawsze ciekawego znajdziesz na święta w linku masz więcej informacji   https://www.orange.pl/view/srody


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Prezent od Orange na Święta.....?

@zbignieww 

 

"Co do Canal+ i tym podobnych kanałów to może Cię rozczaruje, ale żaden operator nie odblokuje tych kanałów sam z siebie. "

 

I o tym pisałem i o to mi chodziło, lepiej 1-2 dni czegoś porządnego, niż miesiąc badziewia... jak widzisz można, sportowe, bo sportowe, ale to kanały Canal+..

 

https://media2.pl/media/159433-Sportowe-kanaly-Canalplus-odkodowane-w-Nowy-Rok-6-meczow-na-zywo-konk...


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Prezent od Orange na Święta.....?

@jarmk Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego nadawca a nie dostawca może od tak odblokować sobie dostęp do kanałów.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Prezent od Orange na Święta.....?

@sebaswiderski 

Teraz tak, ale to jest przykład... a w poprzednich latach platforma "n", potem "nc+" też udostępniała kanały Canal+ na święta i na Sylwka.. i dało się, i można było.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Prezent od Orange na Święta.....?

@jarmk A jak myślisz dlaczego?