Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

Chciałbym podłączyć ICU100 na 2.4 GHz.

W tym celu zrobiłem co następuje:

- podzieliłem pasma na FunBox

- ustawiłem kanał dla 2.4 na 11 potem na 6

- wyłączyłem WPS dla 5 GHz

Niestety nic nie działa i dekoder jest w stanie połączyć się tylko na 5 GHz.

 

Czy jest możliwość ustawienia manualnie sieci na której łączy się dekoder. Teraz mogę połączyć dekoder tylko za pomocą WPS.

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

@tomeksula niedawno na forum ktoś próbował uruchomić dekoder przez WiFi 5 GHz, ale na kanale innym niż 100. Przez jakiś czas działało, ale szybko wrócił na domyślne ustawienia. Podejżewam, że poza domyślnymi parametrami dekoder nie będzie chciał pracować prawidłowo.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

@tomeksula  problemy z połączeniem po wi fi, często spowodowane są słabym sygnałem, ICU 100 potrzebuje dobry sygnał wi fi, jak dekoder jest daleko od FunBox, to musisz się zaopatrzyć w Smart wi fi Box od Orange, nie rozdzielaaj 2,4 GHz i 5GHz.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

Sygnał jest dobry.

Zależy mi na podzieleniu sygnału gdyż ICU zakłóca mi pracę innych urządzeń na Wifi 

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

To stosuj rozdział pasm 2,4GHz i 5GHz, ustaw dla wi fi 5GHz kanał 100, co do zakłóceń przez ICU 100 dla wi fi, prędzej FunBox to robi niż dekoder, jeśli w bloku mieszkasz to sąsiedzi prędzej 😎


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

Spróbuje i zobaczymy. Ciągle nie rozwiązuje to mojego problemu że chciałbym mieć ICU na 2.4.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

@tomeksula być może dekoder nie ma ustawionej opcji łączenia się przez WiFi 2,4 GHz. Domyślnie wiem, że jest ustawiony na 5 GHz z kanałem 100. Pewnie chodzi o większa przepustowość danych na 5 G.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

@tomeksula  nie mam tego dekodera, ale jeśli w ustawieniach nie ma wyboru 2,4GHz czy 5GHz, to nic nie zmienisz, jedyna opcja wtedy, to kablem łan spiąć FunBox z ICU 100 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 97
  • 107
  • 1

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

@tomeksula  Spróbuj tak - wyłącz 5ghz sieć na fb3 - i spróbuj wps fb3 + wifi 2.4 ghz.  powinno to złapać . A potem włączysz znów 5 ghz - zostaw 2.4 ghz na default kanał .

Ale może też być tak ,że ICU100 działa tylko po wifi 5 Ghz albo kabel .


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Podłączenie ICU 100 na 2.4 GHz

Dokladnie tak próbowałem. Nie działa.

Okazało się że problemem jest jednoczesne podłączenie ICU 100 i OnePlus 3T na jednym paśmie. Wtedy przestaje działać ICU.

Muszę sprawdzić czy będzie ten sam problem na kanale 100.