Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100

Dzień dobry 🙂

 

Chciałbym zapytać, czy w dekoderze jest możliwa organizacja nagrań wg. folderów lub w jakiś inny sposób aby nie szukać na bardzo długiej liście. Niedługo planuję przejście z Vectry do Orange. Obecnie w sprzęcie konkurencji taka funkcja istnieje. W Orange można podłączyć dysk o pojemności nawet 2TB, co bardzo mnie interesuje, ponieważ obecnie mam do dyspozycji 500GB bez możliwości podłączenia innej pamięci. Natomiast nie wyobrażam sobie poszukiwań wybranego nagrania na tak dużym dysku bez jakiejkolwiek pomocy.

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100

jak chodzi o dekoder  Samsung ICU 100 to nagrywa tak jak w linku na filmie masz 
 odpowiedz na twoje pytanie  
https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Pozostałe-urządzenia/Nagrywanie-programów-na-dekoderze-Samsung...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100

Zanim zadałem pytanie, obejrzałem wszystkie filmy dotyczące tego dekodera na Orange Expert 😉

 

Widzę tam jedynie kafelki z nagranymi programami. Nie mogę zobaczyć, czy istnieje możliwość organizowania ich w folderach.

Anonim

Nie dotyczy

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100

@owca104 , lista ulubionych tego nie uniemożliwia? Sprawdź,( ja nie mam ICU 100) tylko pytam. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100

Ja też dopiero zastanawiam się nad przejściem do Orange, stąd pytanie. Spotkałem się z różnymi rozwiązaniami. Od folderów, po zdefiniowane filtry. Np. najnowszy dekoder Vectry umożliwia stworzenie filtrów "np. Kuchenne Rewolucje" i wtedy nie trzeba nawet przerzucać plików do folderów.

 

Zastanawiam się, jak to jest rozwiązane w Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100

@owca104 , pilot ICU 100 ma opcję przycisku Lista ulubionych oraz menu nagrywarki.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100

Ale czy lista ulubionych działa też z nagrywarką? Myślałem, że to jest od kanałów TV. 

Anonim

Nie dotyczy

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100

@owca104 , jak już wspomniałem, nie mam ICU. Pilot ma takie funkcje a o szczegółach to może ktoś, kto ma i się wypowie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

opis pilota.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Obsługa nagrań w dekoderze Samsung ICU100

@owca104 @Anonim nie nie da się tego posegregować poniewierasz posiadam dekoder  Samsung ICU100 i sprawdzałem przed chwilą i i jest tylko moje nagrania i brak możliwości posegregowania tego  🙂