Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

@ryba168  ale kto mówi że nie można podpiąć dysku?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1721
  • 2

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

77w6556.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1721
  • 2

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

Zaznaczyłem te info @slav72 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

@ryba168  przeczytaj dokładnie, port USB służy do ODTWARZANIA własnych nagrań z podpiętego pena lub dysku, a nie do nagrywania.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

@slav72  też mnie zastanawia dlaczego tylko jako Multiroom. Nigdy nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, że lepszy sprzęt jest dostępny tylko jako dodatkowy prędzej w drugą stronę. Kto wie jakie analizy i przemyślenia spowodowały taka decyzję ale również mam nadzieję, że będzie też dostępny jako główny. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

@Anonim  "mądre głowy" 😉 pomyślały, pomyślały i w końcu wymyśliły 😁


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream


@Anonimnapisał(-a)

@slav72  też mnie zastanawia dlaczego tylko jako Multiroom. Nigdy nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, że lepszy sprzęt jest dostępny tylko jako dodatkowy prędzej w drugą stronę. Kto wie jakie analizy i przemyślenia spowodowały taka decyzję ale również mam nadzieję, że będzie też dostępny jako główny. 


Wniosek jest jeden. Ten sprzęt nie może być lepszy. Tak zresztą się o nim wyrażał jeden z domniemanych testerów (w innym wątku).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1721
  • 2

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

Nie wymieniam bo mimo Androida nie ma pełnego nagrywania stacji tylko to co w usłudze Multinagrywarka i nie ma HDR trochu niefajnie  że nie ma wszystkiego w jednym 

 

 w Orange Love Mini (za 89,99 zł za miesiąc) – z 10 GB na 15 GB, w Standard (w cenie 109, 99 zł za miesiąc) – z 10 GB na 30 GB (tu zwiększy się też dotychczasowa prędkość – do 1 Mb/s po wykorzystaniu środków), w Premium (w cenie 159,99 zł za miesiąc) – z 20 GB na 50 GB, w Extra (za 209,99 zł za miesiąc) – z 40 GB na 80 GB.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

 

o 60GB na 80 GB nie ma mowy tylko z 40 GB na 80 GB

 

Pozdrawiam WAS 🙂 

 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

Tu jest link do tego krytycznego postu @ViPER . Wszystko jakby się zgadza... niestety.

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Dekoder-z-Android-Tv-w-Polsce/td-p/191108/page/5

 

Anonim

Nie dotyczy

Nowy dekoder do multiroomu w FTTH - 4K Stream

Nowy dekoder do multiroomu z Androidem na pokładzie, ciekawie się prezentuje, ale do ICU100 jednak mu daleko (funkcjonalnie), dlatego go nie zastąpi.