Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

Czy w dekoderze WHD80 jest możliwość nagrywania jednego kanału i przełączenie na inny (oglądanie innego kanału)? W artykule na stronie Orange jest napisane, że nie ma takiej możliwości, ale niektórzy użytkownicy twierdzili, że jednak to możliwe. Podłączenie internetu przy pomocy kabla miedzianego. Dziękuję za odpowiedź.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

@horacy Nie ma możliwości oglądania jednego a nagrywanie drugiego programu tak możliwość ma Samsung ICU 100 ale w technologii FTTH czyli światłowód. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

@horacy, zerżnięte z mojej instrukcji, cytuję:"Dekoder Sagemcom WHD 80 ma możliwość instalacji specjalnego dysku twardego PVR. Dzięki niemu zyskuje funkcję nagrywania programów telewizyjnych oraz programowania nagrywania

I dalej:

"Nagrywanie programów

Dzięki nagrywarce cyfrowej możesz nagrywać i oglądać programy, kiedy tylko chcesz.

Nagrywarka daje różne możliwości nagrywania:

-natychmiastowe nagrywanie programu, który aktualnie oglądasz

-nagrywanie programu poprzez planowanie nagrań

-nagrywanie programu poprzez program telewizyjny"


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

Spróbuj jedną z opcji dostępnych w Przewodniku Użytkowania str 28 i 29 szczególnie "nagrywanie programu poprzez planowanie nagrań".

Anonim

Nie dotyczy

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

@Ron, na 29-ej, ale nie zmienia to faktu, że myślimy podobnieEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

Przepraszam, ale nadal nie wiem czy można nagrywać jeden kanał i oglądać inny. Nie mam telewizji Orange, jestem zainteresowany. Wiem, że dekoder potrzebuje zewnętrznego dysku. Zakładamy, że dekoder posiada podłączony dedykowany dysk.Czy mógłbym prosić, żeby ktoś kto ma dekoder WHD80 z dyskiem włączył nagrywanie na jakimś kanale i przełączył kanał na inny. Czy nagrywarka przerwie nagrywanie, czy nie pozwoli przełączyć, a może jednak przełączy kanał i dalej będzie nagrywać poprzedni kanał? Dziękuję.

Anonim

Nie dotyczy

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

@horacy Nie ma możliwości oglądania jednego a nagrywanie drugiego programu tak możliwość ma Samsung ICU 100 ale w technologii FTTH czyli światłowód. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

Jest taka możliwość na dekoderze UHD88 w technologii IPTV - sprawdziłem osobiście. W ICU100 można nagrywać na raz 3 programy HD lub jeden UHD i w tym samym czasie oglądać inny.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nagrywanie i oglądanie innego kanału WHD80

Lipa jak diabli 😞