Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta do dekodera UHD 88

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

Karta do dekodera UHD 88

@RaDo_sny  a czy jest mozliwe aby samemu przywrócić Samsunga to takiego stanu jak z pudełka bo po zwykłym restarcie pozostaję moje dane aktywujące usługę telewizji a chciałbym go oddać kuzynowi i nie wiem czy jak podłączy u siebie to czy nie będzie problemu z aktywacją jego usługi telewizyjnej?

Anonim

Nie dotyczy

Karta do dekodera UHD 88

@rygiel1974Jest tak możliwość przez menu serwisowe kombinacja klawiszy D C D .


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

Karta do dekodera UHD 88

@AnonimTak robiłem ale po takim restarcie nie jest wymagany numer usługi i kod  chyba , że na innej lini będzie wymagany bo na logikę skoro są zapamiętane moje dane do aktywacji usługi to czy kuzyn po podłączeniu u siebie będzie mógł aktywiwać swoją usługę?

Anonim

Nie dotyczy

Karta do dekodera UHD 88

@rygiel1974A możesz pokać fotkę menu serwisowego? 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

Karta do dekodera UHD 88

@Anonimteraz nie mam go podłączonego ale jeżeli chodzi o kombinację tych klawisz C i D to menu jest takie jak w WHD 80 jest opcja restartu wybieram ją i po ponownym uruchomieniu wpisujesz tylko kod poufny i chyba dla dorosłych , nie podajesz danych które są na umowie. W dekoderze WHD 80 jest taka sama sytuacja. A może to chodzi o linię , że jak raz się aktywowało usługę na danym dekoderze to później juz nie można?

Anonim

Nie dotyczy

Karta do dekodera UHD 88

@rygiel1974Tylko kuzyn będzie miał swoią karte i kody poufne więc nie będzie śmigał po twoim rachunku.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 10
  • 0

Karta do dekodera UHD 88


rygiel1974 napisał(-a):

Miałem taką mozliwośc to sprawdziłem działanie Samsunga ICU 100 na VDSL okazuje się, że jednak nie będzie działał podłączyłem WHD 80. W Samsungu nawet kartę ciężko włożyć , nie mogłem później wyjąć Emotikon: Wściekły nie przechodzą uprawnienia tak jak piszecie  do oglądania kanałów działają tylko materiały promocyjne


Muszę zweryfikować informacje a mianowicie wymieniłem Funboxa na Funboxa 2.0 i dekoder Samsunga podłączony do tego modemu działa z tym , że można ogladać tylko kanały z pakietu Optymalnego inne pakiety wykupione przeze mnie - brak uprawnień. Dekoder działa bez karty także musiałby dostac uprawnienia z zewnątrz a to nie jest możliwe na VDSL ale troche się pobawiłemEmotikon: Bardzo szczęśliwy