Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Icu 100 brak informacji o programie.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Icu 100 brak informacji o programie.

No i lipa dziś po pracy włączam dekoder i wita mnie znów "informacje niedostępne" 😞

Czasem jest ok. Czasem mam tak przez nawet 10 kanałów tv.

Czekam na jakieś propozycje, może ktoś miał podobny problem i sobie jakoś z nim poradził.

Co do zgłaszania przez czat to nie ma sensu reset mogę robić samemu, a reklamować dekoder to mnie się nie pali, najwyżej będzie jak jest trudno.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Icu 100 brak informacji o programie.

Nie zostaje nic innego jak przywyknąć. Jest to norma nie tylko przy ICU 100, ale i w innych dekoderach od OPL. Błedy w sofcie. Nie przeskoczysz tego. Ja "użeram" się z tym od pół roku, od czasu którejś z aktualizacj. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w menu dekodera, w programie tv informacje są dostępne...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Icu 100 brak informacji o programie.

Dokładnie z poziomu menu dekodera jest wszystko ok. No to trudno może w końcu się zlitują i te dziury oprogramowania połatają.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Icu 100 brak informacji o programie.

Dzisiaj na jednym z moich dekoderów samsung icu 100 pojawiło sie oprogramownaie 1.49.40 a na drugim, icu 100, który mam w ramach multiroomu nadal stare 1.46.40. Dziwne jest  że samemu nie można zaktualizować. Zauważyłem też, ze w końcu jak przełączam kanały to na pasku tekstowym epg zawsze wyświetlają się nazwy programów a nie jak do tej pory na co drugim kanale : " informacje niedostępne". Czy wam też to się w końcu naprawiło, czy może dzisiaj akurat działa poprawnie, bo "ma dobry dzień" mój dekoder?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Icu 100 brak informacji o programie.

U mnie jak na razie jest OK jednakże nowy soft sprawdzam od 2 dni dopiero więc zobaczymy.

W końcu dali sortowanie listy ulubione Emotikon: Obojętny lepiej późno niż wcale.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Icu 100 brak informacji o programie.

Ja już testuje ze 4 dni i ani razu nie widziałem tego znienawidzonego napisu: " informacje niedostępne". W końcu, strasznie mnie to wkurzało. Lepiej późno niż wcale.

 

PS: czyli teraz ulubione mogą mieć swoje numerki? czyli mogę ustawić canal+ pod nr 1 i jak wcisnę 1 to on się pojawi?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Icu 100 brak informacji o programie.


@KERMIznapisał(-a)

mogę ustawić canal+ pod nr 1 i jak wcisnę 1 to on się pojawi?

 


Niestety nie, jeżeli dany kanał ma przypisany numer powiedzmy 115 a na liście ustawisz go na 5 to klikając w piątkę na pilocie przełączysz na kanał mający ten właśnie numer przypisany.