Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ICU100 czy 4K Stream


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

ICU100 czy 4K Stream

Mamy trzeci egzemplarz ICU100 podłączony kablami z pudełka do telewizora Samsung QLED (wymiana w ciągu kilku miesięcy - w każdym pojawia się problem - dekoder przestaje wysyłać obraz na telewizor i trzeba go resetować przełącznikiem z tyłu. Chcieliśmy wymienić na 4K Stream ale osoba która nas obsługiwała przy przedłużeniu umowy upierała się przy tym, że ICU100 jest lepszy

Zobaczymy jaka sytuacja będzie z naszym 4 dekoderem

i mam nadzieję że będzie można wymienić dekoder na 4K stream w razie dalszych problemów 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

ICU100 czy 4K Stream

@crodlay 

Tak jak w innym wątku napisałem - daj znać jak wymienisz dekoder na inny, czy działą lepiej, bo widzę, że mamy podbny sprzęt i podobne problemy..

Anonim

Nie dotyczy

ICU100 czy 4K Stream

Co tu dyskutować 😄 Bierzcie 4k stream 😃

Mam go i zero problemów 😄

ICU100 z tego co wiem, ma sporo wad w oprogramowaniu i często awarie łapie, to jednak już nie nowy sprzęt, klienci też mu dają w kość, kolejny klient potem ma problemy😎


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

ICU100 czy 4K Stream

@Anonim 

Kilka postów wcześniej w tym wątku napisałeś...  

 

                " UCU100 oferuje więcej i go polecę "

 

teraz piszesz co innego..

 

 


 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

ICU100 czy 4K Stream

Zmieniłem zdanie jednak, czasem więcej nie znaczy lepiej 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

ICU100 czy 4K Stream

właściwie to 4k stream oferuje dużo więcej dzięki androidowi


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

ICU100 czy 4K Stream


Zobaczymy jaka sytuacja będzie z naszym 4 dekoderem

i mam nadzieję że będzie można wymienić dekoder na 4K stream w razie dalszych problemów 

Aktualizacja: Jutro mają przyjechać technicy bo nadal jest to samo, dopytywałem i w razie czego można wymienić na 4K Stream


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

ICU100 czy 4K Stream

Kolejna aktualizacja: Technik z brakiem obrazu nie zrobił nic, poszedłem do salonu w celu wymiany na 4K Stream ale albo "nie dało się" albo "120zł za wymianę na życzenie". Dzisiaj napisałem na czacie i bez problemu konsultantka wysłała dekoder kurierem. Jak dostanę dekoder to opiszę jak się sprawuje i czy jest lepszy od ICU.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

ICU100 czy 4K Stream

Też dzisiaj zgłosiłem wymianę ICU 100 na 4K Stream poprzez czat i kurierem. Ale dostanę go dopiero 22 sierpnia, tak zastrzegłem, żeby dopisać uwagę w sprawie dostawy, bo wyjeżdżam na wakacje.

Mam już dość tego "muła" ICU 100 i codziennych przymusowych resetów, żeby jako tako działał..

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

ICU100 czy 4K Stream


@crodlaynapisał(-a)

Mamy trzeci egzemplarz ICU100 podłączony kablami z pudełka do telewizora Samsung QLED (wymiana w ciągu kilku miesięcy - w każdym pojawia się problem - dekoder przestaje wysyłać obraz na telewizor i trzeba go resetować przełącznikiem z tyłu. 


Z perspektywy serwisanta opierając się na tym co piszesz to problem nie tkwi w samym dekoderze a komunikacji pomiędzy TV a dekoderem, stąd po mimo wielu wymian sprzętu problem pozostaje ten sam. Jak do tej pory zwykle takie problemy mieliśmy jedynie z niektórymi modelami TV marki Manta i wówczas jedynym rozwiązaniem jest wymiana na IWU200/4K Stream w ostateczności WHD80.