Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ICU 100 i SPdif Problem z dźwiękiem

Anonim

Nie dotyczy

ICU 100 i SPdif Problem z dźwiękiem

@jotes  rozwiązania nie widzę, fakt że miedź to kiepski nośnik, dekodery operatorów nie są doskonale i takie babole się zdarzają, może dokupienie upsa i korzystanie z przefiltrowanego prądu poprawi ten stan, choć jak instalacja nie ma dobrej masy, to szkoda na upsa kasy. 

Jeszcze dopytam, to zestaw komputerowy 2.1, bo jeśli tak, to szum masz w bonusie, tani Soudbar będzie lepszy, choć kupił bym coś lepszego, może używanego z Allegro czy OLX. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

ICU 100 i SPdif Problem z dźwiękiem


@Anonimnapisał(-a)

@slav72  niestety nie, audio wszelkie jest tylko na gnieździe słuchawek 😄

Tak dla jasności > swoje audio, to to co TV emituje od siebie, nie z wejść HDMI, czyli telewizja i rozrywka z aplikacji TV. 


Pytałem, gdyż myślałem że w niektórych odbiornikach tv jest zrobione to na podobnej zasadzie jak w amplitunerze kina domowego, coś w stylu hdmi dekodera => hdmi in amplitunera => hdmi out amplitunera => hdmi in tv, ewentualnie coś w stylu "przelotki".

Anonim

Nie dotyczy

ICU 100 i SPdif Problem z dźwiękiem

@slav72  mam amplituner z kanałem audio zwrotnym, ale to na HDMI tylko działa i nie na każdym amplitunerze ta funkcja jest, wszelkim maści kombajny raczej tego nie mają i cyfrowe audio z TV też, byś nie nagrywał, to anty piratom 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

ICU 100 i SPdif Problem z dźwiękiem

@Anonim  no właśnie o czymś takim myślałem, gdyż w moim ampli Onkyo tak mam, ale tu masz rację chodzi o blokadę antypiracką i dlatego takie rozwiązanie nie jest powszechnie stosowane.