Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3 wygaszacz ekranu w radiu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Funbox 3 wygaszacz ekranu w radiu

Witam przed aktualizacji podczas słuchania radia po jakimś czasie ekran w tv się wyłączał - jest gdzies opcja w dekoderze żeby włączyć  screensaver czy nie ma takiej opcji teraz?

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Funbox 3 wygaszacz ekranu w radiu

witam chyba ci chodzi o dekoder a nie modem  a jaki masz  dekoder i czy podczas oglądania tv też się wyłącza  ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Funbox 3 wygaszacz ekranu w radiu

No chodzi o dekoder tak jak pisałem, wcześniej jak się radia słuchało na tv to po jakims czasie się ekran wyłancza. Po aktualizacji inaczej radio wygląda stacje te same, ale ekran się nie wyłancza i cały czas wyświetla liste stacji - przydała by się opcja oszczednisci ekranu tv. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Funbox 3 wygaszacz ekranu w radiu

@Gros1985r  raczek nie ma takiej możliwości by to wyłączyć lub wyłączyć jest tylko na czas w dekoderze ale ona wyłącza całkiem dekoder hmm jaki masz dekoder ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Funbox 3 wygaszacz ekranu w radiu

Samsunga dekoder, ale w sumie teraz myśle że to mój tv miał opcję oszczędności enegi przez wyłączanie ekranu. W radiu przed aktualizacją nic się nie ruszało na ekranie ( jak były stacje do wyboru) więc się wyłączał tryb oszczędzania, a teraz tam się ruszają słupki przy zaznaczonej stacji i już nie działa.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Funbox 3 wygaszacz ekranu w radiu

@Gros1985r  też mogło tak być zawsze coś się na miesza w tv 😋ale jak udało się ustawić tak jak chciałeś to super .ale fakt radio w dekoderze troszkę zmienili 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Funbox 3 wygaszacz ekranu w radiu

@Gros1985r Jeżeli o mnie chodzi, to ja radia z dekodera bym słuchał na dodatkowym sprzęcie audio wykorzystując wyjścia audio w dekoderze. Po ustawieniach wybranej stacji telewizor można w tedy wyłączyć, natomiast będzie pracował tylko wzmacniacz z głośnikami i dekoder.

Osobiście nie znam osób, które przez dekoder słuchają radia, ale każdy wybiera tak jak chce Emotikon: Mrugający