Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekran startowy w Orange TV

Anonim

Nie dotyczy

Możliwość wyłączenia ekranu startowego w Orange TV

@BluecodeA umowę gdzie zawierałeś ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Możliwość wyłączenia ekranu startowego w Orange TV

Kurierem. zostałem poinformowany o tym że mam możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Możliwość wyłączenia ekranu startowego w Orange TV

@Mikołaj ładnie to tak? Ja odpowiadam na pomysł... a TY cichaczem przeniosłeś... i całe moje pisanie poszło sobie w niebyt. 

Co do istoty, @Bluecode piszesz o wszystkich dekoderach, czy konkretnym modelu? Ja na początku użytkowania WHD 80 irytowałem się całym procesem startowym, na początek "boot", potem "init", później ekran z logo Orange, następnie jakaś miniatura ostatnio używanego kanału i jakieś info... w końcu samo przełącza się na pełen ekran z ostatnim kanałem...ale już się oswoiłem, że "ten typ tak ma"... włączam dekoder i telewiz, wychodzę zrobić kawę/herbatę/drinka czy przynieść coś innego.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Możliwość wyłączenia ekranu startowego w Orange TV

Dostałem Samsung ICU100. 

 

Niestety u mnie nie się samo nie wyłacza. Muszę sam to wyłączyć przyciskiem na pilocie. (sprawdzałem)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Możliwość wyłączenia ekranu startowego w Orange TV

@Misiek62 Przepraszam. Zakłopotany mężczyzna Jednak porządek musi być! Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Możliwość wyłączenia ekranu startowego w Orange TV

Bluecode napisał(-a):

Dostałem Samsung ICU100. 

 

Niestety u mnie nie się samo nie wyłacza. Muszę sam to wyłączyć przyciskiem na pilocie. (sprawdzałem)



 

@Bluecode  możemy się zamienić  na dekodery 😉 wypracuję w sobie "automat" konieczności naciśnięcia przycisku, no i żonę nauczę też takiego działania.