Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy

Serwis zarekomendowało wymianę na inny typ dekodera skoro iwu200 nie ma zamiaru współpracować po zmianie softu. Zobaczymy.

 

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy

@Ryszard_59  jak będziesz wymieniał, moja propozycja to Dekoder Samsung ICU 100 | Orange Polska lub Dekoder 4K Stream | Orange Polska


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy

Sprawa znalazła swój finał. Dekoder iwu200 4k o wymianach na nowy nadal źle współpracował. Serwisu bezradny. Aktualizacja softu wyklucza działanie z niektórymi sprzętami. 

Zdecydowałem się na zmianę na inny model. W salonie to nie możliwe, mają ograniczone procedury. Trzeba dzwonić nas infolinię i łączyć się z serwisem ten zleca wymianę np. są Samsunga 4k premium. Nie wiem co to jest to premium. Przyszedł na drugi dzień kurierem. Pozytywnie. Po podłączeniu jest dobrze. Obraz jak należy, żadnych przedźwięków przy starcie. Można by powiedzieć idealnie. Czyli to że po roku zmieniono soft na wadliwy w Sagem 4k potwierdziła się. Nie ma jednak różu bez ognia. Samsung ma problemy z zasięgiem wifi. Na szczęście mam rozprowadzony kabel ethernet.

Może to komuś pomoże. 

Ani jeszcze jedno za to że mam niby dekoder premium muszę płacić dodatkowo miesięcznie za wynajem około dodatkowo 5 zł. 

By


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy

@Ryszard_59  ten dekoder na który Ci wymienili to ICU 100 (w moim poście powyżej to ten pierwszy podlinkowany), w nazwie nie ma słowa "Premium" (chyba konsultant na infolinii chciał podwyższyć jego rangę 😁😉). Płacisz co miesiąc 3,99 zł dodatkowo gdyż dokonałeś wymiany na inny sprzęt niż ten z którego korzystałeś dotychczas, a opłata ta jest za sprawą zmienionego regulaminu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy


@Ryszard_59napisał(-a)

...

Ani jeszcze jedno za to że mam niby dekoder premium muszę płacić dodatkowo miesięcznie za wynajem około dodatkowo 5 zł. 

 


Wynajem ICU100 zawsze kosztował drożej niż innych. Było to tłumaczone tym, że jest to jedyny dekoder w ofercie, który umożliwia nagrywanie programów na dysk lokalny. Trzeba tylko dokupić sobie dysk USB3.0 i podłączyć do portu z tyłu dekodera.

 

PS. Kwestia nazwy. Tak wygląda opakowanie rzeczonego dekodera. Nazwa modelu jest wydrukowana drobnym druczkiem pod "Dekoder", dominuje napis "Dekoder 4k Premium". Traktujmy te ciągi znaków jako identyfikatory, bez przypisywania im zwyczajowych znaczeń.

 

IMG_20220826_130527.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy

@j131  to chyba zależy od opakowania, bo na tym nie ma słowa "Premium"

slav72_0-1661514685665.png

a co do opłat to zdaje się że została ujednolicona (chyba 🤔 , nie jestem tego pewien) po ostatniej zmianie regulaminu na 3,99zł/mies.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy


@slav72napisał(-a)

to chyba zależy od opakowania, bo na tym nie ma słowa "Premium"

...


Za to jest imię i nazwisko...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy

Ryszard_59_0-1661516980951.png

Opakowanie nie ma znaczenia. Ale to co jest na stronie Orange. I to co mówi sprzedawca. 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy

Tak rzeczywiście jest USB do podłączenia dysku. Lecz nie zauważyłem w nowym interfejsie obsługi dysku do nagrywania ale może się mile. Jest natomiast możliwość nagrywania on line. Chyba to kosztuje 10 zł.

Mnie to na razie nie interesuje więc nie jestem może precyzyjny.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Dekoder iwu200 4k obraz fioletowy

@Ryszard_59 

Tak się faktycznie w MO wyświetla nazwa tego dekodera. Przykry marketingowy bełkot, gdyby mnie ktoś spytał o opinię. Najważniejsze, że wiemy iż chodzi o model Samsung ICU 100, mniejsza o to jak go sobie dodatkowo nazwie operator w przypływie weny twórczej. Co więcej, dobrze że (przynajmniej na razie) problem został rozwiązany.

Zachęcam do eksploracji opcji nagrywania, dopiero z dyskiem ten dekoder pokazuje swoje mocne strony.