Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22061
  • 181

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?


@LARGOnapisał(-a)

A można zmieniać dekoder jak się ma 2 dekodery? Ile to kosztuje i czy umowa liczy się od nowa ?


Takie rzeczy to tylko BOK. Najwygodniej i najszybciej poprzez czat. Trzeba zrobić to w godzinach pracy (czyli poza weekendem i przed 22:00 IIRC), przekonać MAXa żeby przełaczył cię na rozmowę z żywą osobą i dość szybko uzyskasz wyczerpujące informacje, włącznie z możliwością zamówienia. Jeśli już się czegoś konkretnego dowiesz to byłoby też miło gdybyś to tu opisał, takich ciekawych nowego dekodera jest więcej a pewnych, sprawdzonych informacji mało.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22061
  • 181

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

@LARGONo i jak tam, udało się znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Podziel się proszę, też jesteśmy ciekawi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

Jako tako nie drążyłem tematu bo do czasu jak nie obsługuje netflixa to nie interesuje mnie... A może wprowadza inny dekoder jako tzw. główny 

 

Na razie czekam i obserwuje temat 😜


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 425
  • 0

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

Wczoraj odebrałem ten dekoder jako dodatkowy, do multiroom. Dzisiaj najprawdopodobniej będę się nim bawił, w sensie konfigurowania, etc. Napiszę coś więcej...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

Świetnie prosimy o opis funkcji i jakoś działania oraz co ważne jak działa android oraz czy już masz dostęp do netflixa 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 425
  • 0

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

Niestety...
Pomimo zapewnień, że w ciągu 24 godzin powinien być aktywny, wprowadzenie dekodera do systemu wciąż jest przetwarzane.
Nie wiem o co kaman, ale chyba przeginka...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 425
  • 0

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

Skończył się edit...

W razie co, uruchomiłem dekoder. Działać - działa, choć nie ma dostępu do TV Orange (usługa multiroom nieaktywna).
Uprzedzając pytania - sprawdziłem Netflix.
W sklepie Play - "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją aplikacji".
Dodam, że na "dzień dobry" wszystko się aktualizowało - włącznie z usługami Google, etc.

 

Co mogę o nim powiedzieć? Trzeba przyznać, że jest szybki. Może nie tak szybki jak ICU-100, ale dość szybki żeby nie narzekać. Wiadomo, to urządzenie z Androidem, więc trzeba wziąć poprawkę na działanie samego OS. Nie mam jednak zastrzeżeń. Świetne jest to, ze pilot w zestawie działa po BT. Dzięki temu dekoder z pilotem nie muszą się "widzieć". Telewizor z dekoderem mam w sypialni, powieszony na ścianie, stosunkowo wysoko, więc rozwiązanie idealne.

Póki co nie mam żadnych zastrzeżeń. YT czy inne appki działają bez zastrzeżeń. W sumie tak samo szybko na TV (mam telewizor JVC z Androidem).

Zobaczymy jak będzie działać Orange TV, bo jak widzę też jest w formie aplikacji, która jest jako ikona na ekranie początkowym, po uruchomieniu sprzętu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 425
  • 0

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

Wiem, kolejny post, ale niestety edycja jest ograniczona czasowo... 😉

Usługa multiroom dalej nieaktywna, o 16 minie 48 godzin od przypisania dekodera do konta.

Co do dekodera:

- brak jakichkolwiek otworów czy zaczepów powoduje, że trzeba kombinować z zamocowaniem. Musiałem nieco "przerobić" uchwyt ścienny do TV, żeby wsunąć dekoder. Po to żeby nie wisiał albo nie trzeba go było przyklejać czy przypinać na trytytki 😉
- jest mały i lekki. To zaleta, ale i wada. Jeśli podlączyć kabel zasilający, HDMI i LAN - to już zaczynają się schody,

+ w mieszkaniu (blok z płyty) dekoder mam jakieś 6-7 m od FunBox 6, dwa pomieszczenia dalej. Mimo tego nie ma problemów z połączeniem, szarpania czy przerw w dostępie do sieci,
+ pilot z Asystentem Google sprawdza się wyśmienicie. Oczywiście, sam Asystent czasem źle rozpoznaje słowa, co powoduje niezły ubaw (zwłaszcza żony 🙂 ), ale kolejną zaletą jest to, ze aby go aktywować trzeba dwukrotnie nacisnąć przycisk na pilocie. Nie ma więc mowy o przypadkowym wybraniu funkcji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

Odnośnie aktywacji multiroom - miałem u siebie podobny problem. Po zresetowaniu do ustawień fabrycznych dekoder łączył się z siecią, natomiast kanały TV za nic w świecie nie chciały się wyświetlać. Metodą prób i błędów udało mi się go w końcu aktywować poprzez podpięcie do modemu przez kabel sieciowy RJ-45, wtedy "załapał". Od tego czasu nie ma już problemu, TV działa także przez Wi-Fi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Dekoder 4K Stream - czy obecnie dekoder ma dostęp do Netflixa?

A jak oprogramowanie zawiesza się czy płynnie działa oraz jak menu jest lepsze co do obsługi dekodera? 

Z ciekawości coś się zmieniło co do netflixa? Wątpię ale warto zapytać