Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cast' owanie do Samsung ICU 100


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Cast' owanie do Samsung ICU 100

Witam serdecznie,

 

czy ktoś korzystał z funkcji przesyłania obrazu z telefonu bądź laptopa do dekodera samsung ICU 100?

Korzystając z programów np stremio lub smart view jest możliwość przesłania obrazu do dekodera... niestety po chwili gdy dekoder przyjmuje polecenia wyświetla błąd "wystąpił błąd z odtwarzaniem materiału. Spróbuj ponownie. Kod błędu: M10"

Jakieś rady?

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cast' owanie do Samsung ICU 100

Dekoder Orange nie wspiera takich rzeczy. Zgłoś lub poprzyj istniejący pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly jak chcesz zmian (licznik pomysłów chwilowo nie działa).

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Cast' owanie do Samsung ICU 100

@romson19  Z komputera dysku twardego na Dekoder przesyłam filmy   i oglądam i tylko to da się zrobić  na tomista z telefony na dekoder nie da się można również z pamięci przenośnej podłączy i puściej inaczej się nie da .:) 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cast' owanie do Samsung ICU 100

@Citi2017: jak to robisz?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Cast' owanie do Samsung ICU 100

@Piotrekk85  warunek tego musi być podłączony do jednej sieci tej samej komputer co dekoder wtedy komputer go widzi ,na pliku wystarczy kliknąć prawy przycisk myszki w Windows siedem pisze odtwarzaj do a na wersji win 10 piszę rzuć na urządzenie tak jak na zdjęciu  a i nie każdy plik otworzy bo nie wszytkę formaty czyta     🙂 zapis.jpg


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Cast' owanie do Samsung ICU 100

 A jeśli jest problem to zresetować dekoder do ustawień fabrycznych  🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Cast' owanie do Samsung ICU 100

Tak ten sposób znam i wszystko działa natomiast jeśli chodzi o pliki mp3 to niestety także wywala błąd M10. Coś wiadomo dlaczego nie wpiera plików muzycznych w tym formacie? (zaznaczam ze innych formatów plików muzycznych jeszcze nie sprawdzałem tylko mp3)

 

Pytałem o ten cast z telefonu i stremio bo dekoder jest wykrywalny jako urządzenie na które moge coś wysłać jako drugie na liście zaraz obok TV samsung. Niestety ICU-100 wywala błąd o którym pisałem. ,a TV jak najbardziej przyjmuje wszystkie dane.

 

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam. 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Cast' owanie do Samsung ICU 100

Tylko pliki video dekoder otwiera z przesyłu j. z pamięci przenośnej może na dekoderze otworzyć mp 3 np 😐