Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

Byłem dziś w salonie żeby sobie dobrać dekoder do multiroom na androidzie niestety okazało sie że moge jedynie IWU200 , jako że mam już 2 dekodery IWU 200 chciałem jako trzeci coś na androidzie , niestety zaoferowano mi trzeci IWU200 , podobną sytuacje miałem rok temu tyle że odwrotną , chciałem drugi dekoder IWU 200 a zaoferowano mi tylko na androidzie , moje pytanie jest dosyć proste , jak to jest że rok temu oferowano mi do multi tylko dekoder na androidzie a teraz już nie moge ? Czemu firma orange wprowadza takie obstrukcje ? Czy to nie jest pomieszanie z poplątaniem ? Czemu firma orange dopiero wtedy oferuje mi sprzęt taki jaki ja chce kiedy kończy mi sie umowa i na dwóch łapkach dzwonią żeby tylko przedłużyć umowe ? Po co są te obstrukcje 

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

@Samotnick Mało to elastyczne, tym bardziej, że główny niczym się nie różni od dodatkowego...

W takim wypadku trzeba negocjować 🙂

Tym bardziej, że nawet na stronie oferują https://www.orange.pl/poradnik/rozrywka/multiroom-w-orange-cala-rodzina-oglada-to-na-co-ma-ochote/

...a tu https://www.orange.pl/omnibook/telewizja-multiroom-podlaczenie-i-konfiguracja# trzecim z wyboru dedykowanym do MR jest 4KStream

Konsekwentnie.........

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

@remonka To ja odpowiem. Jest coś takiego jak lista wydawanego sprzętu w zależności od usługi. Są dekodery (i modemy też) wydawane według rozdzielnika- tu widać system podstawia kolejny IWU200 (co nie jest winą pracownika)

Wydaje mi się jednak, że jeśli się uprzesz, to możesz jednak dostać to, czego chcesz...spróbuj przez stronę www zamówić i zobaczysz co się podstawia do wyboru z dekoderów. Może to najlepszy sposób..


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1622
  • 8079
  • 63

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

@agat13 Jak ostatnio sprawdzaliśmy na www z @_Artek_ to do multiroomu był dekoder Multi (i to tylko jako główny).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

@Samotnick Mało to elastyczne, tym bardziej, że główny niczym się nie różni od dodatkowego...

W takim wypadku trzeba negocjować 🙂

Tym bardziej, że nawet na stronie oferują https://www.orange.pl/poradnik/rozrywka/multiroom-w-orange-cala-rodzina-oglada-to-na-co-ma-ochote/

...a tu https://www.orange.pl/omnibook/telewizja-multiroom-podlaczenie-i-konfiguracja# trzecim z wyboru dedykowanym do MR jest 4KStream

Konsekwentnie.........


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

Pisałem na czacie z konsultantem i także nie ma możliwości , jeśli system " nie puści " innego dekodera to pracownik przecież nie może złamać prawa i nie dać mi od tak 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

@remonka Dlatego wspomniałem o negocjacjach...Multiroom nie jest zobligowany umową i w każdej chwili możesz coś zmienić 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 124
  • 621
  • 2

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu


@remonkanapisał(-a)

... Po co są te obstrukcje 

 


Jeśli walka o ten androidowy dekoder prowadzi do obstrukcji, to chyba pozostałbym już przy iwu200 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

@Cracers  gotowy scenariusz przy "zatwardziałej" postawie operatora 😂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

Jak przychodze do salonu orange to powinni sie pytać : co pan sobie życzy , a nie to i to możemy panu zaoferować a tego już nie , czasami sie zastanawiam czy nie lepiej korzystać tylko z internetu orange a tv od innych operatorów 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Brak możliwości dobrania dekodera na androidzie do multiroomu

@remonka  przyznam, że jako operator Orange ma unikatowe podejście do sprzętu. Spora gama urządzeń, schematy, szablony ich konfiguracji w zestawach z modemami.. stałe ulepszanie i łatanie softu, upgrade i lifting wyglądu i funkcjonalności...wieczne zmiany..

Jest wybór, ale i czasem abstrakcyjne szablony czy ograniczenia. 

Czasem się zastanawiam co lepsze. Czy właśnie rozwój, czy stabilizacja jednego znanego sprzętu...i niewielki wybór