Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Alcatel Onetouch Watch SM02


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Alcatel Onetouch Watch SM02

Przestało działać ładowanie smartwatcha. Problem w tym, że nie mam karty gwarancyjnej i dowodu zakupu bo kupiłem przez portal aukcyjny uzywany zegarek jak się okazało z innym dowodem zakupu i bez karty gwarancyjnej. jak można to zdobyć.

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Alcatel Onetouch Watch SM02

@vgb1 tylko kontakt z osobą od której to kupiłeś może Ci pomóc. Po tym co piszesz może to być jakieś oszustwo. Napisz do osoby od której to nabyłeś że przyslał dokumenty niezgodne z tym co kupiłeś i że prosisz o wysłanie zgodnej dokumentacji, a jak tego nie zrobi to poinformuj go że zgłaszasz sprawę o oszustwo i paserstwo na Policję. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Alcatel Onetouch Watch SM02

Gwarancja takiego sprzetu jest w 99% uwzględniana na podstawie dowodu zakupu, więc.....działaj i nie daj się oszukać bo coś tutaj chyba wygląda na mały przekręt.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Alcatel Onetouch Watch SM02

Sprzedajacy poinformował mnie, że zakupił ten zegarek również przez portal aukcyjny właśnie w takim zestawie i nie jest teraz już w stanie zdobyć papierów do niego.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Alcatel Onetouch Watch SM02

Próbowałem zdobyć paragon na podstawie tego który posiadam, ale okazuje się, że nie był zakupiony w tym salonie który widnieje na paragonie i nie są w stanie pomóc. Chyba orange ma jakąś bazę sprzedanych urządzeń i po numerze seryjnym są w stanie wygenerować informację gdzie urządzenie zostało sprzedane. a wtedy uderzan do salonu i proszę o duplikat.