Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja- przycisk lista


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Aktualizacja- przycisk lista

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Telewizja (etykieta: IPTV) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, 

po ostatniej aktualizacji dekodera Samsung icu 100 4k uhd, zmieniliście opcję przełączania list kanałów ze strzałek w bok na przycisk "lista". Jest to duże utrudnienie przy korzystaniu z pilota uniwersalnego który nie ma tego typu przycisku i tym samym nowe oprogramowanie wymusza korzystanie z dwóch pilotów co jest bardzo uciążliwe, a było jednym z powodów dla których skłoniłem się do korzystania z Państwa usług. Czy jest cień szansy że oprogramowanie zostanie zmienione, aby ta funkcja działała jak poprzednio lub zostanie dodana jakaś opcja wyboru przycisku do korzystania z list? Będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku lub za informację gdzie taki wniosek mogę jeszcze złożyć, aby był skuteczny.

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja- przycisk lista

Aktualizacja przypisała listę kanałów do przycisku, chyba tak powinno być @hucul, piloty uniwersalne są też z możliwością przypisania przycisków, dziwne że nie masz takiego, proces jest długi bo musisz przypisać wszystkie funkcyjne przyciski, ale wszystko działa, szczerze wątpię że kolejna aktualizacja zmieni to, możesz Pomysł zrobić by to zmienić NO Pomysły.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Aktualizacja- przycisk lista

Niedokładnie się wyraziłem. Korzystam nie tyle z pilota uniwersalnego co ze smart pilota BN59-01274A do TV od Samsunga- swoją drogą rewelacyjny w swojej prostocie i ciężko mi się teraz przesiąść na jakikolwiek inny. Do czasu aktualizacji wystarczył mi tylko ten jeden pilot i nie musiałem szukać dwóch w zakamarkach fotela ;). Niestety nie ma on przycisków programowalnych. Właśnie zgłosiłem pomysł, dziękuję bardzo za odpowiedź i wskazówkę. Mam nadzieję, że uda się zmienić obsługę list, która swoją drogą jest niewygodna nawet przy użyciu dedykowanego pilota i przycisku "Lista".


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Aktualizacja- przycisk lista

Ps. Gdyby ktoś również czuł potrzebę powrotu do obsługi list tematycznych strzałkami pilota zamiast przycisku "Lista", proszę o głos 🙂

https://nasz.orange.pl/t5/Pomysły/Lista-kanałów-IPTV-Samsung-ICU-100/idi-p/105835