Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja oprogramowania UHD88. Tv światłowód. Konieczność twardego restartu. Błąd L01


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aktualizacja oprogramowania UHD88. Tv światłowód. Konieczność twardego restartu. Błąd L01

UWAGA!!!

 

W dniach 04.04.2017 i 04.05.2017 trwa aktualizacja dekoderów TV UHD88 w technologii światłowodowej (aktualizacja oprogramowania dekodera oraz likwidacja kanałów SD). Możecie spotkać się z koniecznością ręcznego zresetowania dekodera. W tym celu należy uruchomić panel techniczny przyciskami niebieski - żółty - niebieski na pilocie i postępować według wskazówek. Instalator poprosi Was o 4 cyfry (obojętnie jakie, byle by nie były same zera). Zakończamy według wskazówek. Jeśli nie posiadacie anteny do odbioru TV naziemnej DVB-T, pomińcie wyszukiwanie kanałów tej telewizji, aby skrócić resetowanie...

Powodzenia
Pozdrawiam
Maciej

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja oprogramowania. Tv światłowód. Konieczność twardego restartu. Błąd L01

@mabud73 Brakuje jaki to dekoder ?


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Aktualizacja oprogramowania. Tv światłowód. Konieczność twardego restartu. Błąd L01

Masz racje @Anonim, temat bardzo ważny dnia dzisiejszego, dlatego też edytowałem wpis @mabud73 o model dekodera 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aktualizacja oprogramowania. Tv światłowód. Konieczność twardego restartu. Błąd L01

@Anonim, dzięki za info, @Rafał, dzięki za edycję 🙂 Pisząc w biegu na mobilnym, umknęło mi info o dekoderze, ale "plecy"(czyt. Orange Herosi i Zespół) czuwają 😉 Wiem że może być problem, ponieważ dzwoniąc do technicznego (po wygenerowaniu błędu przez mój dekoder, po próbach bezskutecznego resetowania) dowiedziałem się że jest kolejka w tej sprawie, a nie wiem jakim cudem, zawsze obsługują mnie poza kolejką Emotikon: Język Stąd to info...