Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak dzwonić nie mając zasięgu, czyli Wi-Fi Calling na systemy Android i iOS

Odpoczywasz z dala od zgiełku miast, przemieszczasz się, bo właśnie jesteś w podróży, a może zwyczajnie przebywasz w miejscu, w którym nie ma zasięgu sieci komórkowej? Nie musisz tracić kontaktu ze światem – skorzystaj z usługi WiFi Calling!


Czym jest WiFi Calling?

To nic innego jak możliwość wykonywania i odbierania połączeń za pomocą sieci WiFi. Wystarczy, że połączysz swój telefon z dowolnym punktem WiFi dającym dostęp do Internetu i możesz dzwonić i odbierać połączenia w miejscu, gdzie nie ma zasięgu sieci komórkowej.

 

Warunkiem skorzystania z usługi jest posiadanie telefonu, który wspiera tę funkcjonalność. Pełną listę smartfonów obsługujących WiFi Calling oraz szczegółowe informacje na temat samej usługi znajdziesz w tym miejscu u dołu strony.

 

Poniżej przedstawiamy krótkie filmiki, w których nasz Orange Ekspert wyjaśnia, jak włączyć usługę dla poszczególnych systemów:

  • Android
  • iOS

 

 

 

Jeśli zapoznaliście się z powyższymi informacjami i macie pytania dot. działania Wi-Fi Calling, to załóżcie nowy temat w kategorii Moje usługi - Sieć i dostępność usług. Podczas tworzenia tematu wybierzcie etykietę "WiFi Calling".

Historia wersji
Nr wersji:
6 z 6
Ostatnio zaktualizowane:
wrzesień
Zaktualizowano przez:
 
Etykiety (3)