Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Album MMS - jak się do niego dostać?

Autor: 2 tygodni(e) temu

Otrzymałeś SMS-a z informacją o tym, że trzeba wejść na www.mms.orange.pl lub www.orange.pl/mms, żeby odczytać wiadomość MMS? Nie wiesz, jak się tam dostać? Poniżej znajdziesz instrukcję, co można w takiej sytuacji zrobić.

 

A może jednak lepiej otrzymać MMS-a na telefon?

Zastanawiasz się, dlaczego otrzymałeś powyższą wiadomość? Jedną z najczęstszych przyczyn jest źle ustawiony telefon. Wystarczy go tylko odpowiednio skonfigurować. O tym, jak to zrobić, możesz przeczytać tutaj: https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefon-1#

 

Jak dostać się do takiego albumu?

Trzeba wejść w adres www.orange.pl/mms, a następnie się zalogować. Do tego potrzebne jest konto w starszej wersji Mój Orange.

Wskazówka: starsza wersja różni się od nowej sposobem logowania.
W nowej wersji jako loginu używamy adresu mailowego, w starej - numeru usługi lub zdefiniowanego w trakcie rejestracji loginu (nie będącego adresem mailowym).

Jeżeli nie posiadasz konta w starej wersji, to możesz je zarejestrować po wejściu tutaj: https://orange.pl/rejestracja.phtml

Po zakończonej rejestracji wchodzisz ponownie na adres: www.orange.pl/mms. Wtedy odczytasz przesłanego MMS-a.

 

Jeśli przeczytaliście informacje powyżej i macie pytania dotyczące albumu MMS czy Multi Box'a, to załóżcie nowy temat w kategorii Moje usługi – Inna oferta, wybierając etykietę Multi Box.