Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana terminu płatności

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

zmiana terminu płatności

witam, szanowni mam pytanie, czy jest możliwe dokonanie zmiany terminu płatności za usługi w sieci orange, chodzi mi o przyspieszenie terminu teraz mam płatność 19 każdego miesiąca, chciałem sobie to zmienić na np. 10. Konsultanci do których się zwróciłem z zapytaniem kategorycznie stwierdzili że jest to niemożliwe, koniec kropka, wiem że na tym forum siedzą tęgie głowy i mają otwarte umysły, proszę o informację czy gra jest warta świeczki.  

 

pozdrawiam Adam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

zmiana terminu płatności

@adiplusCześć. Zmiana cyklu bilingowego w chwili obecnej nie jest możliwa zarówno dla usług mobilnych jak i stacjonarnych. Konsultanci przekazali prawidłowe informacje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

zmiana terminu płatności

@adiplus  jeśli to Orange Love czy inny plakiety usług, to będzie problem ze zmianą terminu płatności, więc konsultant ma rację, zresztą jakby dało radę, to by ci termin zmienili 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

zmiana terminu płatności

@adiplus ostatnio w Orange zostały zmienione terminy płatności i ustalone kilka terminów. Po tych zmianach nie da się już zmienić terminów płatności.

 

Tu masz więcej informacji o płatnościach i okresach rozliczeniowych:

https://www.orange.pl/portal/map/map/faq_category?faq=3648750&cat=3648588&cat2=3648675


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

zmiana terminu płatności

@adiplus mam termin płatności 24 każdego miesiąca, ale nie próbowałem zmieniać bo mi pasuje, także nie wiem czy w Orange można, ale np. w t-m chciałem zmienić i była taka możliwość.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

zmiana terminu płatności

no właśnie mnie poinformowano że w orange nie można 😞 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

zmiana terminu płatności

Jeśli masz tylko usługi mobilne, to można zmienić okres rozliczeniowy, jeśli mobilne i stacjonarne lub tylko stacjonarne to nie da rady.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

zmiana terminu płatności

mobilne (4 numery) + internet


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

zmiana terminu płatności

@adiplusCześć. Zmiana cyklu bilingowego w chwili obecnej nie jest możliwa zarówno dla usług mobilnych jak i stacjonarnych. Konsultanci przekazali prawidłowe informacje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

zmiana terminu płatności

@sebaswiderski  ma rację, również dla mobilnych nie ma możliwości.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

zmiana terminu płatności

OK czyli temat uważam za wyjaśniony, dziękuję wszystkim za pomoc pozdrawiam, Adam