Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zawyżony abonament za orange love opłata naliczana dodatkowo za canal+ który mam już w usludze


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

zawyżony abonament za orange love opłata naliczana dodatkowo za canal+ który mam już w usludze

Witam. W czerwcu podpisałem umowę z orange, wykupiłem usługę orange love najwyższy pakiet. Od września przychodzi mi zawyżona faktura o 40 zł. Po zgłoszeniu w biurze obsługi klienta okazało się że mam doliczony do rachunku canal+ prestige , który mam już zawarty w swoim orange love. Powiedziano mi że od następnego miesiąca zostanie już wszystko wyprostowane i rachunki będą już przychodziły zgodne z umową, dostałem potwierdzenie pozytywne rozpatrzenie reklamacji. W rozliczeniu za październik i planowanym za listopad dalej nic się nie zmieniło faktura zawyżona o 40 zł. , pomimo tego iż znów tym razem dzwoniłem i znów uznano reklamację miałem dostać zwrot 100 zł. za fakturę wrzesień którą już dawno opłaciłem (zawyżoną). nic się jednak nie zmieniło na moim koncie dalej mam faktury zawyżone o 40 zł. za październik i planowaną za listopad i do tego brak zwrotu za wrzesień.pomimo 2 reklamacji rozpatrzonych pozytywnie i przyznanie racji iż faktury są zawyżone o 40 zł. naliczane za podwójny canal+ prestige. i pytanko co mam robić skoro z miesiąca na miesiąc jestem OSZUKIWANY na fakturze orange love , moje zgłoszenia reklamacji są rozpatrywane pozytywnie i kolejny miesiąc żąda się ode mnie płacenie zawyżonych faktur o 40 zł.,mimo zapewnień iż jest już wszystko uregulowane zgodnie z umową.

3 ODPOW. 3

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

zawyżony abonament za orange love opłata naliczana dodatkowo za canal+ który mam już w usludze

Cześć @lordciemnosci. Przykro mi, że spotkała Cię ta sytuacja. Natomiast na forum nic z tym nie zrobimy. Będzie potrzebne kolejne zgłoszenie reklamacyjne. Niestety bez wglądu na konto, nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci co się tam wydarzyło. Mogę Cię zapewnić, że jeśli opłaty są źle naliczane to na pewno je zwrócimy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

zawyżony abonament za orange love opłata naliczana dodatkowo za canal+ który mam już w usludze

Witam. 2 razy już przyjęto reklamacje i nic z tego nie wynika , a jeszcze kilka razy rozmawiałem na czacie i w kółko tylko czekać przy następnej fakturze będzie już się wszystko zgadzało i nic się nie dzieje. Dalej faktury zawyżone. Bezradność przy załatwieniu tak prostej sprawy kieruje mnie do zgłoszenia sprawy jak skargi na sieć orange i zażądać zerwania umowy z winy sieci orange.

 

 

 

_______________

*Ukryte dane wrażliwe. Więcej o tym tutaj - moderator Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

zawyżony abonament za orange love opłata naliczana dodatkowo za canal+ który mam już w usludze

@lordciemnosci niestety, zdarzają się takie sytuacje, że opłaty są naliczone niepoprawnie, reklamacja uznana, a korekty brak. Zadzwoń na infolinię, powołaj się na rozpatrzoną reklamację i poproś, aby od ręki została wprowadzona korekta. Z błędnie naliczoną opłatą w abonamencie przez trzy miesiące załatwiałem swoją sprawę. W końcu udało mi się trafić na konsultanta, który od reki załatwił sprawę a nadwyżka została policzona na poczet przyszłych faktur.

Z tego tytułu umowy raczej nie zerwiesz, chyba, że z karą za przedterminowe zerwanie umowy.