Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekierowanie połączeń


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przekierowanie połączeń

Witam, proszę o odpowiedź jak to możliwe że dzwoniąc pod numer telefonu z sieci Orange, dzwoni inny numer z sieci Plus? Następuje przekierowanie połączenia, ale na pewno nie było ono ustawiane. Te dwa numery należą do jednej osoby, ale karty SIM są w dwóch różnych telefonach. Po jakimś czasie samo się to odblokowuje, a za kilka dni ten sam problem.

Z góry dziękuję za odpowiedź

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Przekierowanie połączeń

@Olcia171 przekierowanie połączenia to jeżeli ktoś do nas dzwoni i na jednym numerze nie możemy odebrać, to przekierowane jest połączenie na drugi numer.

 

Czyli rozumiem, że osoba dzwoni z karty SIM Orange do kogoś i wyświetla się numer Plusa?

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przekierowanie połączeń

Wygląda to tak, że ja dzwonię na numer z sieci Orange. Nie mogę się dodzwonić pod ten numer. Ta osoba nie widzi połączenia. Za to połączenie dochodzi na nr z sieci Plus na innym telefonie. Wygląda to jak przekierowanie połączenia, ale nie wiem jakim cudem to się dzieje. Ta opcja nie była uruchamiana i chciałabym się pozbyć tego problemu. 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Przekierowanie połączeń

@Olcia171 tu masz informacje na temat przekierowania połączeń:

https://www.orange.pl/omnibook/przekierowanie-polaczen

 

Wyłączenie wszystkich przekierowań: ##002# i zielona słuchawka.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przekierowanie połączeń

dziękuje,  spróbuję tak zrobić.:)

A możliwe jest że ta usługa sama się uruchamia? Bez zgody i wiedzy właściciela numeru?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Olcia171 tu masz informacje na temat przekierowania połączeń:

https://www.orange.pl/omnibook/przekierowanie-polaczen

 

Wyłączenie wszystkich przekierowań: ##002# i zielona słuchawka.


 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Przekierowanie połączeń

@Olcia171 raczej dama usługa nie powinna być włączona. Może jakaś kombinacja cyferek i znaków była wybrana odpowiadającą uruchomieniu usługi.