Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

status zamówienia


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

status zamówienia

Hej wszystkim jestem nowa na forum i mam pytanie. Sprawa wygląda tak, wczoraj zamówiłam urządzenie wszystko przebiegło pomyślnie, dostawa kurierem dpd i teraz tak, dziś około 13 status zmienił się na "skompletowane" również przyszedł mail i sms z potwierdzeniem nadania przesyłki i że mam czekać na smsa od kuriera tylko problem w tym że gdy na stronie DPD wpisuje numer zamówienia to status zamówienia jest "przesyłka nie nadana" i chciałam zapytać czy kurier już odebrał tą przesyłkę i mogę się jej jutro spodziewać czy orange jednak jeszcze jej nie nadał i muszę czekać do poniedziałku? 

5 ODPOW. 5

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 251
  • 936
  • 5

status zamówienia

Skompletowane czyli przygotowane przez operatora. Pewnie jutro wyjdzie przesyłka i będzie nadany AWB.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

status zamówienia

Masz na myśli numer listu przewozowego? Jeśli tak, to już jest od wczoraj.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 251
  • 936
  • 5

status zamówienia

Ale to nr "nadany" przez Orange. Ten nr będzie widoczny w systemie , jak przesyłka zostanie wydana.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

status zamówienia

Okej rozumiem, dzięki bardzo za odpowiedź.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18667
  • 53453
  • 727

status zamówienia

@meshy7 czasami przesyłki są odbierane przez kuriera w późnych godzinach wieczornych lub następnego dnia. Trudno przewidzieć. Jeśli status nadal jest skompletowany, to pewnie jutro będzie odebrane przez kuriera i wtedy nadany numer listu przewozowego. To jest inny numer niż numer zamówienia.