Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rezygnacja z Orange Love a zniżki


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

rezygnacja z Orange Love a zniżki

Było by to logiczne no ale niczego nie można wykluczyć jutro się wszystkiego dowiem. Dodałem screna i wygląda na to że jednak jest to jakby jedność. Do tego zastanawiam się nad rozwiązaniem umowy bez czekania do sierpnia bo kara za zaerwanie w chwili obecnej jest wysokości jednej faktury.

 

orange.jpg


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@SEVEN7  chcesz przejść na ORANGE Love mini za 99.99zl tj Internet 1Gb/s + nr komórkowy czy ewentualnie na pakiet Internet + tv + stacjonarny (net 300Mb/s) za 99.99zl? Bo chyba za 98zl to nic nie ma 😉

Jak wybierzesz ORANGE Love mini to nie tracisz rabatu -20zl na kolejny nr komórkowy.

Rezygnując z ORANGE Love co masz teraz i przechodząc do orange Love mini nie ponosisz kary za Canal+.

Przecież nie masz możliwości oglądania tv 😂 nawet Jak byś chciał zachować tylko canal+

Także wkrecaja Cię abyś nie zrezygnował z Love z tv 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@PARANOJA  no dokładnie tak mało oglądam tv ponieważ praca i nie potrzebuje super szybkiego internetu i  dlatego chce przejść na tan najniższy pakiet. A moge ewentualnie przedłużyć umowę przechodząc na orange love mini ale bez canal+ czy przy przedłużeniu umowy automatycznie canal+ też się przedłuża? Teraz w pakieci mini jest już 137 kanałów 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@SEVEN7  napisz co chcesz mieć bo idzie się zagubić.

W ORANGE Love mini nie masz tv, to pakiet internet+komórka.

Chcesz zachować tv i ten nr co masz w lovie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@SEVEN7 Najtańszy pakiet Love Standard z tv na dziś w opcji 300 Mb/s to 109,99 zł + ewentualnie opłata za domek jednorodzinny (u Ciebie powinno zostać 14,99 zł). Masz tam pakiet optymalny 113 kanałów. I tu zniżek nie stracisz na pozostałe numery.

 

Podejrzewam, że  ty piszesz o ofercie tzw. 3P za 99,98 zł czyli internet 300 Mb/s + TV +Voip - bez numeru komórkowego i tu przechodząc na ten pakiet stracisz zniżki na kolejne numery jak i trzeba by było coś zrobić z numerem który jest obecnie w Love. Po takiej migracji ten numer komórkowy przechodzi do oferty na kartę.

 

Jeśli masz osobną umowę na pakiet Canal + Select powinieneś ją oddzielnie wypowiedzieć. Choć cena  240 zł którą podajesz podpowiada mi że masz pakiet Love Premium z Canal + Prestige (?) i w tym przypadku migrując do oferty Love Standard ne musisz wypowiadać Canal +, wyłączy się automatycznie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@PARANOJA  nie chce tego numeru co jest w love bo z niego nie korzystam mam osobny numer telefonu a orange wraz z ratą za sprzęt chce najniższy pakiet za 99zł i tam jest 113 kanałow i internet 300mb/s to mi wystarczy nazywa się to orange mini dodaje screna 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@Arti_Kn_Pl  i ja nie pojmuje tego że chce przedłużyć umowe a pomimo tego strace zniżki ale po co m icoś jak z czegoś nie korzystam a w tym przypadku jest ten numer komórkowy dodany do orange love 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

rezygnacja z Orange Love a zniżki

Niestety taki jest regulamin udzielania rabatów. Rabat otrzymujesz jeśli masz Love.

 

Możesz jak ci się chce zrobić tak. Przedłużasz umowę na te 3P tracisz rabat na numerze który jest poza pakietem. Jak wejdzie w życie aneks to podpisujesz nową umowę na pakiet Love włączając ten numer do pakietu Love. i płacisz 109,99 za wszystko. Jak dobrze pójdzie to jedna faktura będzie bez rabatu 20 zł.

EDIT:

To co zaznaczyłeś w screenie to jak sam widzisz nie ma w nazwie słowa Love tylko światłowód z telewizją. To dwie różne usługi. Nie jest to Love Mini. Love Mini to Internet z numerem komórkowym.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

rezygnacja z Orange Love a zniżki

@Arti_Kn_Pl no niestety w Styczniu przedłużyłem umowe na 36 miesięcy więc taki aneks to pewnie nie prędko. No nic wygląda na to ze będę musiał zrezygnować i przenieść sie do netii gdzie będę miał to co tutaj w cenie 119zł to tam przez 12 miesięcy opłata 60zł a po roku 89zł


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

rezygnacja z Orange Love a zniżki

Nie ma to znaczenia, numer do Love możesz przenieść pomimo umowy.