Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Blokada SMS Specjalne" Problem


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

"Blokada SMS Specjalne" Problem

Chciałem wysłać sobię sms preium na gierkęjednak przy próbie wysyłania pojawia się błąd

"Usługa Blokada SMS Specjalny jest aktywna, nie mozna wysłać SMS Premium Blokade mozna wyłaczyć przez mój orange" i kiedy chce to wyłączyćto ta usuługa jest niby wyłączona ale i tak nie mogę wysyłać smsów premium 😞

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

"Blokada SMS Specjalne" Problem


DusieK napisał(-a):

Chciałem wysłać sobię sms preium na gierkęjednak przy próbie wysyłania pojawia się błąd

"Usługa Blokada SMS Specjalny jest aktywna, nie mozna wysłać SMS Premium Blokade mozna wyłaczyć przez mój orange" i kiedy chce to wyłączyćto ta usuługa jest niby wyłączona ale i tak nie mogę wysyłać smsów premium 😞


To nowy starter ? Doładowałeś go za min. 10 zł.?

Anonim

Nie dotyczy

"Blokada SMS Specjalne" Problem

EDIT: Po pierwsze poczekaj na smsa z potwierdzeniem wyłączenia tej usługi. Po drugie wyłącz i włącz ponownie telefon. Jeśli jest to nowy starter to tak jak pisze @Katani1  musisz go doładować na kwotę 10 zł - kwota ta odblokuje możliwość wysyłania smsów premium. Pozdrawiam. 

@Katani1  dzięki za poprawki 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

"Blokada SMS Specjalne" Problem


pablo_ck napisał(-a):

Po poerwsze poczekaj na smsa z potwierdzeniem wyłączenia tej usługi. Po drugie wyłącz i włącz ponownie telefon. Jeśli jest to nowy starter to tak jak pisze @Katani1  musisz go dołądowac jednorazowo przynajmniej nominałem za 10 zł - doładowanie to odblokuje możliwość wysyłania smsów premium. Pozdrawiam. 


Co Wy macie z tym jednorazowym doładowaniem za 10 zł. ? Regulamin, pkt. 3 :

Korzystanie z usług o podwyższonej opłacie (usług Premium Rate), czyli: Przychodzące/Wychodzące SMS-y Specjalne, Przychodzące/Wychodzące MMS-y Specjalne, połączenia głosowe premium rate (realizowane z/na numery o podwyższonej opłacie), jak również połączenia videostreaming i połączenia ze strefami WAP Premium (gdzie opłata za każdą minutę połączenia czy każde rozpoczęte 50kB transferu danych jest wyższa od standardowej opłaty wynikającej z obowiązującego danego abonenta cennika usług telekomunikacyjnych w sieci Orange) będzie możliwe, gdy wartość doładowań osiągnie min. 10 zł.

Anonim

Nie dotyczy

"Blokada SMS Specjalne" Problem

@Katani1czepiasz się słow, dobrze może być nominałami 2 x po 5 zł. Przyznaję Ci po raz kolejny rację i przyznaję się do źle sformułowango zdania - ale ogólnie ujmując najwygodniej będzie doładować się pierwszorazowo za 10 zł by odblokowac tą usługę. Pozdrawiam, ech......mam Ci to ja los z tym @Katani1  🙂 Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

"Blokada SMS Specjalne" Problem


pablo_ck napisał(-a):

@Katani1czepiasz się słow, dobrze może być nominałami 2 x po 5 zł. Przyznaję Ci po raz kolejny rację i przyznaję się do źle sformułowango zdania - ale ogólnie ujmując najwygodniej będzie doładować się pierwszorazowo za 10 zł by odblokowac tą usługę. Pozdrawiam, ech......mam Ci to ja los z tym @Katani1  🙂 Pozdrawiam 🙂


To jeszcze mała prośba, zacznij odmieniać ów zaimek.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

"Blokada SMS Specjalne" Problem


Katani1 napisał(-a):

pablo_ck napisał(-a):

@Katani1czepiasz się słow, dobrze może być nominałami 2 x po 5 zł. Przyznaję Ci po raz kolejny rację i przyznaję się do źle sformułowango zdania - ale ogólnie ujmując najwygodniej będzie doładować się pierwszorazowo za 10 zł by odblokowac tą usługę. Pozdrawiam, ech......mam Ci to ja los z tym @Katani1  🙂 Pozdrawiam 🙂


To jeszcze mała prośba, zacznij odmieniać ów zaimek.


@Katani1  trochę mocno, tak publicznie 😉

Anonim

Nie dotyczy

"Blokada SMS Specjalne" Problem

@Katani1  jest coś takiego jak dialekty regionalne 🙂 Ale postaram się poprawić. Dla mnie wszystkie uwagi są cenne i się za nie nie obrażam 🙂 Pozdrawiam 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

"Blokada SMS Specjalne" Problem


pablo_ck napisał(-a):

@Katani1  jest coś takiego jak dialekty regionalne 🙂 Ale postaram się poprawić. Dla mnie wszystkie uwagi są cenne i się za nie nie obrażam 🙂 Pozdrawiam 🙂 


Broń Boże nie chcę nikogo obrażać, sam przyjmuję zasłużoną krytykę na klatę i przyznaję się do błędów. Pozdrawiam 🙂