Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy przez internet

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

przedłużenie umowy przez internet

  • Cześć. Mam pytanie, bo może nie do końca ogarniam te umowy orange a ktoś się orientuję. Chciałem przedłużyć kończącą się obecnie umowę na telefon (obecnie 19.99 po 20 zł rabacie). Wybrałem ofertę 45zł z telefonem huawei p30 pro na 36 mies, podczas klikania zachęcany 20 zł rabatem na abo. Normalnie zalogowałem się na konto, poklikałem w podsumowaniu wyszła comiesięczna kwota 103zł, czyli z rabatem. Pozostaje czekać na kuriera. Natomiast mailem przyszły z 9 załączników, przeczytałem regulamin przyznawania rabatu i tam napisane jest, że rabat tylko dla posiadaczy orange love lub przy podpisaniu umowy na abo 55. Dodam że jakiś czas temu napisalem na czacie i konsultant powiedział, że rabat się należy. Nie wiem teraz jak to interpretować, rozmowę mam zapisaną. Z pozostałych ulug mam drugi abonament za 49 i internet mobilny za 20. Czy w razie braku naliczenia rabatu na fakturze mogę powołać się na słowa konsultanta? Może ktoś coś wie? pozdrawiam
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowy przez internet

@doro141  regulamin jest wiążący, jeśli w nim jest to opisane, to nagranie rozmowy z konsultantem tego nie zmieni, wypada wcześniej czytać regulamin,.bo potem trudno to odkręcić 😎

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

przedłużenie umowy przez internet

@doro141 tak możesz powołać się na konsultanta. Rabaty powinny być udzielane od abonamentu za 45 PLN, taką samą informację też otrzymałem na infolinii. Do rabatów nie zalicza się najniższy abonament za 35 PLN.

 

Doczytaj jeszcze w regulaminie, bo powinien być również zapis o abonamencie za 45 PLN, a ten wyższy może odnosić się do innych promocji.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy przez internet

@doro141 skoro konsultant na czacie przedstawil taka oferte i masz ta rozmowe zapisana to jest wszystko ok i masz w razie czego podkladke do reklamacji. Dodatkowo przy umowie zawieranej na odleglosc masz 14 dni na odstapienie od umowy

Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowy przez internet

@doro141  regulamin jest wiążący, jeśli w nim jest to opisane, to nagranie rozmowy z konsultantem tego nie zmieni, wypada wcześniej czytać regulamin,.bo potem trudno to odkręcić 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

przedłużenie umowy przez internet

@doro141 najlepiej jeszcze raz przeanakizować regulamin. Jeżeli nie odpowiada, to można odmówić przyjęcia przesyłki. Jak mimo wszystko odbierzesz, to masz 14 dni na odstąpienie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy przez internet

Screenshot_20200315_170352_com.google.android.apps.pdfviewer.jpg

 punkt 2

Faktycznie pisze ze 45 zl i co najmniej jedna z uslug w Orange Love


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

przedłużenie umowy przez internet

  • Dzięki za odpowiedzi. Myślałem, że logując się i wybierając opcje jest to sprawdzane jakoś przez system, przecież mają dostęp do mojego konta i jest weryfikacja, czy rabat się należy. Oczywiście zajrzałem do regulaminu, ale moim zdaniem te zapisy przeczą temu co jest napisane na stronie podczas wyboru. W regulaminie jest napisane, że nie mając orange love można uzyskać rabat ale tylko gdy wybiorę abo 55 i mam już stary abo 49. Oczywiście jakbym to wiedział podczas klikania to bym to wybrał bo jednak 55 z rabatem 20zl jest lepsze niż 45 bez rabatu. Dlatego pytam, skoro są niejasności to czy mogę powołać się na konsultanta, który jasno napisał, że mogę liczyć na rabat, tym bardziej, że wziął dane i zaglądał na konto. 

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy przez internet

@doro141 zawsze mozesz odstapic od umowy w terminie 14 dni


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

przedłużenie umowy przez internet

  • Czy jest  ewentualnie możliwość zmiany abonamentu na wyższy zanim wyślą umowę? Czy zostaje nie przyjmować paczki i zamówić kolejną? 
Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowy przez internet

Możesz zrezygnować i nie odebrać przesyłki, zamówienie zostanie anulowane. Jeśli jeszcze nie wysłane, to anuluj poprzez bok.