Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

podmiana usługi mobile w Orange Love - da się?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

podmiana usługi mobile w Orange Love - da się?

Cześć Orange!

 

Posiadam pakiet Orange Love (4U, FTTH), w skład którego wchodzi numer telefonu z którego nie korzystam. Umowa jest do grudnia 2021. W 2021 przeniosłem do Orange dwa numery z innej sieci do oferty abonamentowej. Chciałbym przedłużyć ofertę Orange Love z jednoczesną modyfikacją (podmianą) numeru komórkowego. Ten którego nie używam w OL do usunięcia, a na jego miejsce jeden z dwóch które przeniosłem do Orange w tym roku. Co Sprzedawca to inne zdanie, raz się da, innym razem się nie da, kolejnym trzeba rozwiązać umowę i podpisać nową... Zatem jak mam dokonać potrzebnej modyfikacji? 🙂

3 ODPOW. 3

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

podmiana usługi mobile w Orange Love - da się?

@artur525  Witaj .Wprost nie ma możliwości , Trzeba migrować do samych usług stacjonarnych.
Potem podpiąć numer.  Naraz się nie da


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

podmiana usługi mobile w Orange Love - da się?

@artur525 trzeba rozwiązać umowę i podpisać na nowo z przeniesionym numerem. Podmiany nie da się zrobić  bo to by spowodowało i tak rozerwanie pakietu i rozwiązanie umowy.

Dodam jeszcze, że w OL nie ma cesji, więc jak odpiszesz umowę Orange Love z numerem z którego korzystasz, to nie można będzie zrobić cesji na inną osobę.

Anonim

Nie dotyczy

podmiana usługi mobile w Orange Love - da się?

Uważam, że opcja przedłużenia usług stacjonarnych na 2 lata jest lepsza. Potem odpina się numer komórkowy i wtedy zrobić nowy Love. Bez konieczności podmiany sprzętu, mniej zamieszania.