Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

podejscie do klienta w orange

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

podejscie do klienta w orange

 

Anonim

Nie dotyczy

podejscie do klienta w orange

@MrNikt, też bym sobie za każdym razem życzył kompetentnej osoby, która obsłuży klienta jak należy. Z reguły tak jest, a jak mi coś nie pasuje, to dziękuję i wychodzę. Wtedy alternatywnie szukam dojścia przez internet. W obecności kuriera masz prawo sprawdzić, czy jest zgodność z zamówieniem. Natomiast nikt nie zagwarantuje idealnych rozwiązań, bo trzeba mieć prawdziwego pecha, że czego by nie dotknąć, to problem gotowyEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 39
  • 0

podejscie do klienta w orange

Zamówiłem internet biurowy. Ten internet trzeba uruchomić w miejscu gdzie jest biuro bo działa w pełnym zakresie tylko w określonym miejscu. Jak uruchomię go w salonie to zaloguję internet w miejscu gdzie jest salon a nie moje biuro (sporo kilometrów dalej). Muszę uruchomić zatem w biurze i okazuje się, że nie działa i co wówczas? Ano moja wina, Orange nie daje przecież żadnych testów tylko od razu woła kasę za abonament. I na nic wszystkie Wasze rady.

Acha, MrNikt. Z tym prawnikiem za 2 piwa to ,,pojechałeś,,.

Kończę już udział w tym wątku bo to się robi przydługie, niewiarygodne i ,,rozmywa,, problem. A jaki jest problem, każdy widział...


Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

podejscie do klienta w orange

nowy_klient

To krótko o prawnikach za 4 piwa.

Nie wiem jak Ty ale ja mam Kolegów i znajomych, którzy czasem pomogą mi zupełnie bezinteresownie lub właśnie za przysłowiową flaszkę / zgrzewkę piwa. Nie żądam od nich zastępstwa procesowego w sprawie Amber Gold a tylko fachowego spojrzenia na umowę. Ja w zamian naprawiam systemy w ich komputerach i taniej instaluję różnie pierdółki telekomowe lub właśnie pomagam w kontaktach z Orange. Normalnie za godzinę pracy biorę niezłą stawkę - dla nich w ramach barteru - NIC. No ale ja MAM Kolegów Emotikon: LOL