Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

odstąpienie od umowy 14 dni


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

odstąpienie od umowy 14 dni

Witam zastanawiam się jeśli wziąłem telefon na raty przez internet z dostawą na paczkomat dla przykładu 1 sierpnia zawarłem e umowę, 5 sierpnia otrzymałem telefon, 13 sierpnia wysłałem mail z plikiem pdf o odstąpieniu, telefon odesłałem 14 sierpnia czy zwrot sprzętu po 14 dniach jest w ramach odstąpieniu od umowy ? 

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19396
  • 56055
  • 761

odstąpienie od umowy 14 dni

@Kamens22 zasada jest taka, że odstąpienie od umowy ma nastąpić w terminie do 14 dni od podpisania umowy. Musi zostać wysłany formularz odstąpienia od umowy oraz zakupiony sprzęt. Warto weryfikować, czy formularz odstąpienia został zaakceptowany przez Orange. Wygląda, że terminy zostały dotrzymane. Osobiście to bym wysyłał tak, aby odstąpienie dotarło do Orange przed upływem 14-tu dni od podpisania umowy.

Na jaki adres e-mail wysłane zostało odstąpienie od umowy? Najczęściej w umowie było podane, że odstąpienie można wysłać na adres podany w umowie wraz ze sprzętem. Chyba, że coś się zmieniło i akceptują również odstąpienie od umowy wysłanej na adres e-mail.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6002
  • 24434
  • 206

odstąpienie od umowy 14 dni


@Kamens22napisał(-a)

Witam zastanawiam się ... czy zwrot sprzętu po 14 dniach jest w ramach odstąpieniu od umowy ? 


To się okaże, jak dostaniesz fakturę.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

odstąpienie od umowy 14 dni

Na jednej stronie pisze że w 14 dniach wysłać odstąpienie od umowy i w ciągu 14 dni odesłać  zakupiony sprzęt od momentu wysłania odstąpienia umowy  mail poszedł w 13 dniu,   na innej że w ciągu 14 dni mogę odstąpić od umowy i wysłać sprzęt i bądź tu mądry


Pracuję w Orange
  • 933
  • 1535
  • 35

odstąpienie od umowy 14 dni

Info z naszej strony - 

  • Na zwrot urządzenia masz 14 dni od daty wysłania oświadczenia o odstąpieniu (liczy się data nadania przesyłki),