Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

gamehub


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

gamehub

czat zadziałał, oto resume: Przykro mi, lecz nie mogę pomóc w obecnej sytuacji, blokadę na tego typu usługi mamy już aktywną. Dalej należy się
kontaktować z dostawcą usługi. Nie odpowiadamy za aktywne usługi od innych dostawców na usługach które
świadczymy. Wszelkie doliczenia są rozliczane za numer, który korzysta z takiej usługi dodatkowej. Ze swojej strony
życzę miłego dnia i pozdrawiam


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

gamehub

Ciekawe czy w końcu jakiś prawnik, który naciął się na taki "gamehub" nie dałby radę w sądzie wygrać sprawy - czy firma świadcząca "aktywne usługi na usługach Orange" potrafi przedstawić twarde dowody na to, że klient świadomie zawarł z nimi umowę?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

gamehub

można, ale Mi się nie chce, jak większości tak naciągniętych. Oczywiście, że zapłacę...  Orange niestety umożliwia, poprzez niedopuszczalne i karygodne "opcje zakupu", zabieranie pieniędzy Klientom, tego nie świadomym... Czy będę wspierać takie działania? Jasne, że tak. Jasne, że nie będzie widać, że to Ja.. Oczywiście to info, dotyczy tylko pokrzywdzonych... Zabraniam udostępniania Mojego e-maila.