Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak połączenia z internetem


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

brak połączenia z internetem

dzień dobry, od kilku dni nie mogę korzystać z internetu w telefonie, zasięg sieci jest bardzo dobry, pakiet danych jest niewykorzystany nawet w połowie, a mimo to internetu brak.

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

brak połączenia z internetem

Sprawdź poprawność ustawień Internetu, wybierz ręcznie operatora na Orange oraz wybierz tryb pracy sieci na 3G. Wyłącz i włącz ponownie telefon.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

brak połączenia z internetem

dziękuję, zadziałało, ale i tak jestem dość sceptycznie nastawiona - już wcześniej mi się zdarzało tracić połączenie z internetem i odzyskiwac je na 2 godziny w ciągu dnia. zobaczymy, mam nadzieję, że już nic się złego dziać nie będzie. jeszcze raz dziękuję 🙂

Anonim

Nie dotyczy

brak połączenia z internetem

Proszę. Tak więc jeśli problem został rozwiązany to możesz go zakończyć poprzez przyznanie rozwiązania. Pozdrawiam.
Anonim

Nie dotyczy

brak połączenia z internetem

Ps. Polecamy się na przyszłość 🙂 Zaglądaj do nas z każdym problemem.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

brak połączenia z internetem

Witam,

 Mam problem z internetem w telefonie. Mam myphone infinity 2 lte. wykupilam pakiet 2 gb i sms lecz jak wspomnialam internet nie działa. Dzwoniłam na infolinię Pani ponoć na nogo uruchomiła pakiet lecz internetu nadal brak. Byłam dziś w salonie. Pani wymieniła mi kartę SIM sprawdziła ustawienia i wszystko było dobrze  - w ustawieniach bo internetu nadal brak..... Wspomnę, że miałam kartę z innej sieci i internet działał no i po WIFI działa. Jakaś rada ???

Anonim

Nie dotyczy

brak połączenia z internetem

Może mas zniepoprawnie skonfigurowany dostęp do Internetu, zobacz wątek tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telefony-i-tablety/R%C4%99czna-konfiguracja-internetu-w-telefo... Ustaw też tryb pracy np tylko na 3g a jako operatora ręcznie wybierz Orange. Powinno pomóc, pozdrawiam.
ps. a dostałaś smsa że pakiet został aktywowany??


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

brak połączenia z internetem

Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją i nic... 😞  Smsy z pakietu wysyłam a wiem, ponieważ nie ściąga mi z konta.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

brak połączenia z internetem


ewelina89ja napisał(-a):

Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją i nic... 😞  Smsy z pakietu wysyłam a wiem, ponieważ nie ściąga mi z konta.


Masz problem z internetem w telefonie, czy z pakietem sms ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

brak połączenia z internetem

Z pakietem internetu. Jak wpomniałam wcześniej po WIFI działa z pakietu nie. W salonie orange wymienili mi kartę sim patrzeli w ustawienia i było wszystko dobrze. Dzwoniąc na infolinię Pani ponoć na nowo uruchomiła mi pakiet. Wchodząc na mój orange mam zaznaczone, iż pakiet mam aktywny internet niewykorzystany wiadomo z jakich przyczyn. Tak więc już nie mam pomysłu co mogę zrobić... Internet z innej sieci działał bez problemu.