Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 38
  • 0

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

właśnie się dowiedziałem że od kilku dni mam komornika firma orange sprzedała dług niby mojego zadłużenia jak ja nigdy nic na taką kwotę nie brałem podobno 2020 roku ktoś wziął na mnie jakieś rozmowy nielimitowane i inne usługi łącznie mam do zapłacenia 4400zł nigdy nic takiego nie brałem

proszę mi wysłać tą umowę która była zawierana podobno nawet nie byłą zawierana w mieście w którym mieszkam.

23 ODPOW. 23

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13019
  • 53474
  • 621

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

@michalbd93 To forum użytkowników i nie mamy wglądu w takie sprawy. Napisz reklamację na adres korespondencji w Skierniewicach przedstawiając spokojnie i konkretnie wszystkie znane Ci fakty dotyczące sprawy. Wyślij listem poleconym. Otrzymasz odpowiedź pisemną po przeanalizowaniu Twojej sprawy przez odpowiednich pracowników Orange. Dowiesz się za co masz tyle do zapłaty. Mając odpowiedź na piśmie będziesz wiedział co ewentualnie dalej robić i gdzie to zgłaszać. Tyle mogę poradzić. 

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2073
  • 11692
  • 52

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł


@michalbd93napisał(-a)

właśnie się dowiedziałem że od kilku dni mam komornika firma orange sprzedała dług niby mojego zadłużenia jak ja nigdy nic na taką kwotę nie brałem podobno 2020 roku ktoś wziął na mnie jakieś rozmowy nielimitowane i inne usługi łącznie mam do zapłacenia 4400zł nigdy nic takiego nie brałem

proszę mi wysłać tą umowę która była zawierana podobno nawet nie byłą zawierana w mieście w którym mieszkam.


Ja bym poszukał prawnika, bo obstawiam że zbieżność danych wynikła i komornik nie pod ten adres zapuka 😐

Zakładam że masz też umowę w Orange i swoje konto Mój Orange,

Jak to wygląda na tym koncie orange.pl/twojekonto/?_ga=2.117156545.69673098.1602835335-392925938.1602835335 tylko zakryj swoje dane.

Bo my na forum tacy sami użytkownicy jak ty, wglądu w twoje konto nie mamy i bardziej nie pomożemy.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 38
  • 0

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

ja mam zwykły nr orange za 5 zł kiedyś kupiłem a ten którego to sprawa dotyczy to nie mój nr


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2073
  • 11692
  • 52

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

@michalbd93 proponuję założyć konto i tam opisać sytuację Forum Prawne - bezpłatne porady prawne - prawo, pomoc prawna


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13019
  • 53474
  • 621

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

@michalbd93  tym bardziej bym złożył wyjaśnienie. Może na ten numer ktoś kiedyś coś zamówił i go zlikwidował, a dług wisi. Może pomyłka w danych czy po prostu oszustwo. Zanim zawiadomień organy ścigania musisz mieć oficjalne pismo w sprawie od operatora. To podstawa . Pisz jak najszybciej i domagają się odpowiedzi na piśmie 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 38
  • 0

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

i tak to wygląda oni dali się oszukać i chcą abym ja teraz za to zapłacił


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13019
  • 53474
  • 621

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

@michalbd93  dlatego musisz się bronić i wyjaśnić wszystko dokładnie i konkretnie. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 38
  • 0

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

zanim ja to wszystko wyjaśnię to już będę siedział 100 dni w orange czyli w pomarańczowym ubranku za kratami jak do nich nie ma żadnego kontaktu na czacie jakiś bot się odzywa a jak się uda do konsultanta dopisać to mówią że nie działają w tym zakresie nie mają adresu email a na infolinii działają tylko w zakresie danego konta a to konto o którym mowa do mnie nie należy
haaaaloooo jest tuuu ktoś z oooorange tooo jaaa ten który musi płacić za wasze błędy
mam do odebrania list że sprawa sądowa się niedługo rozpocznie i jeszcze pewnie będę musiał zapłacić za tą sprawę kolejne 1000 zł tak to wygląda


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1671
  • 8245
  • 64

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

@michalbd93 Jeżeli dobrze rozumiem to ktoś po prostu wziął na Twoje dane jakieś usługi w Orange? I nie ma to pewnie nic wspólnego z tym, że posiadasz w Orange inny numer telefonu. Pierwsze co bym zrobił to złożył na policji zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa - może pozwoli to zablokować windykację a na pewno możesz tam uzyskać pomoc co do dalszych kroków jakie powinieneś podjąć.