Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zerwanie umowy z winy Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Zerwanie umowy z winy Orange

Witam,

 

od 2 miesięcy mam problem z Orange, 10 Grudnia moja linia telefoniczna odmówiła działania, okazało się że infrstruktura nie działa bo jest obciążona i do mnie poprostu sygnał nie dochodzi, więc zgodnie z polecniem na inforlini rozwiazalem umowe na neostrade, oraz po nowym roku 3 stycznia wyslalem list do siedzimy ornage w skierniewicach aby zrezygnować z lini telefoniczenj ktora jest mi nie potrzebna skoro nie działa ? problem polega na tym że Orange nachalnie nie chce mi przyjąć mojej rezygnacji z usługi z 30 dniami wypowiedzenia. Spędziłęm 2h na inforlini gdzie mi juz potwierdzali że to pewnie nie wiedza ludzi z reklamacji etc, ogolnie chodzi o to że list do nich doszedł 5 STYCZNIA w piątek 6 było święto więc nikt listu nie otworzył, otworzyli go dopiero w poniedziałęk 9 stycznia i orange mi zamiast ostatni rachunek dać do lutego chce abym płacił za kolejny miesiąc, i teraz złożyłęm kolejna reklamację ponieważ nie popuszczę ! ja mam kolejny miesiąc płacić za coś co nie działa ? a na inforlini mam nagrane rozmowy gdzie ludzie potwierdzaj że maja w dokumentach date 3 Stycznia ale nikt się tym nie zajoł wcześniej ? to jakieś kpiny! prośba o pomoc co z tym zrobić bo jedynie mi została droga sądowa w ktorej wygram i żadam opłaty za poniesione koszta

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Zerwanie umowy z winy Orange

@Kaafrea86 A czy dostałeś, potwierdzenie pisemne od techników ze u ciebie nie ma możliwości technicznych świadczenia usługi ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Zerwanie umowy z winy Orange

A wysyłałeś pismo listem rejestrowanym? wtedy można łatwo sprawdzić datę dostarecznia

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Zerwanie umowy z winy Orange

nie, i to był mój błąd, mam jednak nagrana rozmowę na infolini i tam potwierdzili mi datę kiedy doszło + maja widoczny skan dokumentu wszystko jest nagrane , co do technicznych rzeczy dzownił do mnie technik orange i powiedział abym zerwał umowy z ich winy listem nie dostalem nic


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Zerwanie umowy z winy Orange

Umowa z winy operatora (nie tylko Orange) jest rozwiązywana z trybie natychmiastowym. Coś mi tu nie gra. A na mój Orange nie masz historii zgłoszeń widocznych?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Zerwanie umowy z winy Orange

Mam, ale pozamykane z informaja że odrzucono co jest dla mnie jajami robionymi z klienta, za neostrade zwrocili mi pieniądze a lini nie chcą odpiąć i męcze sie juz 2 gi miesiąc normalnie jaja, dzownisz / idziesz do salonu mówią że tak mam racje że ktos widocznie źle rozpatrzył reklamacje nie czytając jej, i po tygodniu mi ją odrzucają i zamykają ba nawet mi list wygnerowany automatycznie wysłali zę odrzucają i mam dalej płacić 🙂 co z tego że usługa nie działa


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Zerwanie umowy z winy Orange

A miałeś oddzielną umowę na neo i oddzielną na telefon? czy łączoną?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Zerwanie umowy z winy Orange

nie ma łączonych, linia telefoniczna ma z 25 lat Neostrada była od początku od prędkości 128Kb do 20 Mb po czym w grudniu od 10 nie było wcale internetu z winy ornage technik stwierdził tylko w kontakcie telefoniczym że jestem na końcu lini i on nawet mnie nie widzi bo sygnał nie dochodzi 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Zerwanie umowy z winy Orange

To chodziło o sam internet czy też telefon?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Zerwanie umowy z winy Orange

o sam telefon Neistrada została rozwiązana od ręki w 24h z ich winy, a telefonu nie chcą mi zakonczyć umowy, zgodnie z regulaminem, czyli pismo wysłałem 3 Stycznia wpłyneło 5 Stycznia. Okres 30 dni jest do 6 Lutego, jednak ornage nie chce mi dać końca umowy w Lutym tylko w Marcu ponieważ mieli mniej ludzi i były urlopy i za poźno zajeli sie moją sprawą, na infolini potwierdzono zę okres zachowawczy został spełniony (30 dni) tak maja w systemie że list dotarł i został wrzucony do systemu(skan) . Jutro skłądam sprawę do sądu ponieważ 3x mi to odrzucili nie czytając w ogole.