Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowane konto w Orange.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zablokowane konto w Orange.

 Witam.

 

Mam takie pytaie, ponieważ Mi nie udzielą informacji w salonie Orange a mój chłopak nie ma czasu żeby się tam wybrać.

 

Moje pytanie jest takie :

Jakieś pare miesięcy temu mój chłopak wzioł abonament w Orange na dwa numery plus telefon, miesięcznie płaci około 160 zł.

Płacił regulanie przez około 3 miesiące, lecz potem nie zapłacił dwóch rachunków za dwa miesiące, najpierw zablokowali nam połączenia wychodzącę, a po jakimś czasie zablokowali całe konto.

Miał już trzy miesiące do tyłu i przyszły rachunki do zapłaty za 2 miesiące 301 zł a za trzeci miesiąc 0 zł bo z niego nie korzystaliśmy wgl.

Zapłacił pierwszą zaległośc około dwóch tygodni temu, i ostatnią zaległośc zapłacił dzień przed wigilją, także już nie ma nic do tyłu.

Jak ktoś do nas dzwoni to sekretarka mówi że nie ma takiego numeru.

Żaden list nam nie przyszedł, że rozwiązują z nami umowę, ani też nie odblokowali nam konta, a mamy wszystko uregulowane.

 

Czy odblokują mu konto i kiedy? Czy musi iść do salonu Orange się dowiezieć?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Zablokowane konto w Orange.

Nie wiadomo w jakim stanie są te usługi, czy są w tracie odłaczania z powodu zaległości, czy są tylko zablokowane itp. Twój chłopak musi się skontaktowac z Orange czy to przez infolinię czy w salonie.

 

🔔 Więcej na temat przeczytasz tutaj ➡ https://www.orange.pl/omnibook/windykacyjna-blokada-odblokowanie-uslug# 

 

_____________
* Dodano link do artykułu – moderator Bartłomiej

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Zablokowane konto w Orange.

Nie wiadomo w jakim stanie są te usługi, czy są w tracie odłaczania z powodu zaległości, czy są tylko zablokowane itp. Twój chłopak musi się skontaktowac z Orange czy to przez infolinię czy w salonie.

 

🔔 Więcej na temat przeczytasz tutaj ➡ https://www.orange.pl/omnibook/windykacyjna-blokada-odblokowanie-uslug# 

 

_____________
* Dodano link do artykułu – moderator Bartłomiej