Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

sdhgfgh.png

Anonim

Nie dotyczy

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.


JackRipper napisał(-a):

Czyli że za niedługo pajawią się informację o tej fakturze na stronie? Jeżeli to będzie od razu za dwa mc to spoko jak za jeden to coś jest nie halo, dodatkowo wie ktoś dlaczego jest taka data wystawienia faktury i opłacenie do 9? no sorry ale wypłatę mam 10.


@JackRipper, 14 dni to standard i się nie denerwuj. Jak zapłacisz dzień później, to najwyżej rabat przepadnie. Możesz uniknąć i poprosić kogoś o przelew wcześniej, a potem się wyrównacie. Ja tak czasem robiłem.

Po screenie widzę, że jest możliwość podglądu, ale skoro mówisz, że nie masz, to zgłoś jak wektor wskazuje

błąd.JPG


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

Z ty rabatem to jeszcze okej, wcześniej miałem w playu czasem się spóźniłem z 2 dni i nic nie ucinali, nie wiem jak to z orange ale 5 zł mnie nie zbawi( oczywiście jednorazowo), logując się do orange używam mojego numeru telefonu, na screenie tego zbytnio nie widać ale jest tam pomarańczowa klamerka zamykająca wszystkie moje usługi z podpisem usługi stacjonarne, grzebałem się też gdzieś w opcjach to było napisane nazwa usługi : Orange Love więc jakby przyszła jakaś faktura za stacjonarne to tam powinna być pokazane. Ogólnie nie wiem kto im tą stronę robił ale jest strasznie nie wygodna w użytkowaniu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32683
  • 38196
  • 1382

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

A masz papiery z umowy? tam powinny być dane z usługi stacjonarnej np. id neo. Nim powinnaś mieć możliwość założenie drugiego konta.
Anonim

Nie dotyczy

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

@JackRipper, już Ci @Piotrekk85 tłumaczył, że przyjdzie faktura, to tylko za jedną płacisz, bo w Orange Love tak jest. Druga jest poglądowa i wszystko jest tam klarowne. Też mam od października. Tylko że ja mogę z zakładki na forum od strzału podejrzeć stacjonarne. Na aplikacji MO jest to lepiej, tylko na pełnym logowaniuEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

Mam papiery z umowy i były tam te informację, aczkolwiek nie wiem czy ich czasem nie używałem do założenia tego konta po prostu nie pamiętam .

Anonim

Nie dotyczy

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.


JackRipper napisał(-a):

Mam papiery z umowy i były tam te informację, aczkolwiek nie wiem czy ich czasem nie używałem do założenia tego konta po prostu nie pamiętam .


@JackRipper, tam w górnym roku pod mobilnymi rozwiń trójkącik i jeżeli nie masz innej usługi, to dodaj, albo na appce to zrób.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

Używam aplikacji mój orange i tak samo jak na stronie nie ma nic o fakturze co przyszła na pocztę, dodatkowo faktura w załącznikach ma sygnaturę elektroniczną co mnie lekko zdziwiło no ale cóż.

 

W sumie pod mobilnymi mam jedynie ten mój numer, może nie dodałem, czy jeżeli opłaciłem fakturę za mobilne, to będę musiał to samo jeszcze opłacać ze stacjonarnej?

Anonim

Nie dotyczy

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.


JackRipper napisał(-a):

Używam aplikacji mój orange i tak samo jak na stronie nie ma nic o fakturze co przyszła na pocztę, dodatkowo faktura w załącznikach ma sygnaturę elektroniczną co mnie lekko zdziwiło no ale cóż.


@JackRipper, jakie rozszerzenie pliku, że nie możesz otworzyć?

Rozumiem, że masz pod mobilnym jeszcze jeden numer, tak? Skoro jest, to dane też się pojawią. Masz jeszcze czas.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

.sig sygnatura elektroniczna, znalazłem umowę i tam mam pełno różnych id które mam użyć i mam założyć nowe konto na nim czy jak?