Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie umowy a niezachowanie 30-dniowego okresu wypowiedzenia


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Wypowiedzenie umowy a niezachowanie 30-dniowego okresu wypowiedzenia

► Temat został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykieta: Neostrada) - Moderator Wiktor ◄

 

Mam mały problem, bo nie chcę przedłużać umowy na Neostradę, której umowa jest ważna do 30 czerwca 2018r. Z tego co wiem, powinienem wypowiedzieć umowę 30dni przed jej wygaśnięciem, więc jest za późno. Dzisiaj święto i 30 dni do końca umowy, a dopiero jutro mogę się udać do salonu.

 

Okres rozliczeniowy kończy się 9 czerwca. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie przy wypowiedzeniu? 

Zakładając, że się spóźnię to na jaki okres zostanie przedłużona umowa? Będę musiał poczekać jeszcze jeden miasiąc (do lipca) czy dłużej?

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Wypowiedzenie umowy a niezachowanie 30-dniowego okresu wypowiedzenia

@pawel2208Jeśli chodzi o okres rozliczeniowy niema znaczenia możesz udać się jutro do salonu i spróbować powinno się udać załatwić sprawę.

https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy#


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Wypowiedzenie umowy a niezachowanie 30-dniowego okresu wypowiedzenia

Co masz napisane w umowie którą podpisałeś? Tam jest opisane co się dzieje, jeśli nie wypowiesz umowy z zakończeniem okresu lojalnościowego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32368
  • 36415
  • 1369

Wypowiedzenie umowy a niezachowanie 30-dniowego okresu wypowiedzenia

Same umowy na samą neostade na czas określony nie mają 30 dniowego wypowiedzenia. Ono obowiązuje tylko przy umowie na czas nieokreślony. Więc jutro nie powinno być problemu.

Inna kwestia jeśli przy Neostradzie masz telefon analogowy. Jeśli tak, to napisz czy masz lojalke na niego czy nie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Wypowiedzenie umowy a niezachowanie 30-dniowego okresu wypowiedzenia

Niby jest nr stacjonarny, ale zawieszony od dłuższego czasu, telefonu brak.

Jutro podjadę do salonu i zapytam co i jak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32368
  • 36415
  • 1369

Wypowiedzenie umowy a niezachowanie 30-dniowego okresu wypowiedzenia

Ale jak jest zawieszony, to masz umowę, podejrzewam że bez lojalki lub przedłużany w ramach APU. To warto podpytać w salonie lub na BOK http://orange.pl/kontakt - tu może być inny termin.