Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Anonim

Nie dotyczy

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Jest tak jak napisał @Arti_Kn_Pl . Nie ma różnicy w jaki sposób złożysz to zamówienie.I tak dostaniesz tylko umowę na komórkę, nigdzie na papierach o tym odliczeniu usług stacjonarnych nie będzie zaznaczone. Jak dla mnie prędzej ślad zostawi kontakt z BOK bo rozmowy są nagrywane. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

W poprzednim tygodniu dostałem od nowego operatora tzn. Otvarta dokumenty wraz z kartą sim. Numer zostanie przeniesiony 29/09/2021 i teraz pytanie, jeśli mam umowę do 01/10/2021 to muszę coś jeszcze wypowiadać czy po prostu z tym dniem zostanie rozwiązana umowa na całe orange love? 

 

Pozdrawiam


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 98
  • 330
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

@Dironixu1906 

Z chwilą podpisania umowy z nowym operatorem podpisywałeś pełnomocnictwo u nowego operatora. Tym samym z chwilą przeniesienia numeru, umowa z dotychczasowym operatorem zostaje rozwiązana przez nowego operatora.

https://cik.uke.gov.pl/uslugi-teleko/pytania-i-odpowiedzi/telefon/jak-przeniesc-numer-telefonu-do-no...

Anonim

Nie dotyczy

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

@Dironixu1906 jeszcze takie jedno pytanie. Dostałeś potwierdzenie tego terminu? Bo czasem tak bywa, że ktoś złoży wniosek ale ze względu na jakąś niezgodność danych jest odrzucony. O czym też powinna pójść informacja SMS. Wtedy należy poprawić dane i wniosek ponowić.