Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana na eSIM

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na eSIM

@Klaudiq może warto spróbować przed zainstalowaniem esim , wyjąć fizyczną kartę sim z telefonu ? - spróbuj może się uda 🤔


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na eSIM

@Klaudiq i jak tam, udało się rozwiązać problem z esim ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Wymiana na eSIM

Dzwoniłam kolejny raz na pomoc techniczną i otrzymałam informację, że najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, ze telefon nie pochodzi z polskiej dystrybucji, ale czekam jeszcze na SMS ostateczną przyczyną


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na eSIM

Trochę to dziwne, nie za bardzo rozumiem takie tłumaczenie, według mnie skoro standardowa karta sim działa to dlaczego esim nie?, raczej powinna tak samo działać, czy może ja się mylę? 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Wymiana na eSIM

Może być coś niekompatybilne z eSIM-em, który był testowany na smartfonach dostępnych na naszym rynku. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Wymiana na eSIM

Ja mogę uwierzyć, ze to jest przyczyną, ale zgadzam się z Panem, ze jest to dziwne. Nigdy nie zwracałam uwagi na kraj dystrybucji i nigdy nie miałam z tym problemu, na pudełku znalazłam ze dystrybucja z Irlandii (chociaż wszystkie napisy są po czesku). Rozumiem, że mogłyby być jakieś problemy przy dystrybucji np. Z Chin, ale nie wiem czemu z europejska jest problem. 

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana na eSIM

@Klaudiq  niestety e-sim ma prawo u ciebie nie działać, pozostaje zwykła sim karta 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Wymiana na eSIM

Jeżeli usługa eSIM nie będzie u standaryzowana, natomiast producent jak i operator będą na własny rachunek działali, to nie będzie się dało prawidłowo użyć eSIM. Pewnie jak kiedyś w DVD, dzielone są strefy.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana na eSIM

@ketrasaArtur  e-sim jest standardem globalnym i moduły w telefonach też, problem pewnie jest w oprogramowaniu, może brand operatora, bo gro telefonów z tamtąd to abonentów telefony, stąd tańsze niż u na 😄


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Wymiana na eSIM

Mam ten sam problem na moim iPhonie, w salonie Orange odebrałam duplikat fizycznej karty SIM żeby spróbować jeszcze raz aktywować eSIM i to też nie pomogło, nadal po dodaniu poprzez kod QR karty eSIM nie przychodzi żaden SMS i nie ma zasięgu. Na infolinii kazali wysłać zgłoszenie bo nie mają pomysłu o co chodzi... Czy Pani udało się jakoś aktywować usługę?