Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana na eSIM

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Wymiana na eSIM

Dzień dobry, mam problem z pobraniem karty eSim na IPhone 11. Wykonuje wszystkie kroki jak w instrukcji, pobieram kartę, zostaje ona dodana do telefonu tylko nie ma zasięgu, a ja nie dostaje żadnego smsa o wymianie. Dzwoniłam do Orange i Pani powiedziała, ze status wyświetla się jako „karta nie została pobrana”. Próbowałam już kilka razy i za każdym razem jest tak samo, karta zostaje dodana, kod qr jest już nie aktywny, a ja nie dostaje smsa o zleceniu aktywacji. Miał ktoś podobny problem albo wie co może być powodem? 

 

 

 

_________________

*Temat przeniesiony z działu "Sieć i dostępność usług" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Wymiana na eSIM

Jeżeli usługa eSIM nie będzie u standaryzowana, natomiast producent jak i operator będą na własny rachunek działali, to nie będzie się dało prawidłowo użyć eSIM. Pewnie jak kiedyś w DVD, dzielone są strefy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 114
  • 0

Wymiana na eSIM

Dziwna sprawa. Spróbuj uruchomić ponownie iPhona po włożeniu karty. Obejrzyj może te filmy:

https://www.youtube.com/watch?v=37EkqiNrpNU

https://www.youtube.com/watch?v=ES2U_c8HIZM


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Wymiana na eSIM

Już oglądałam te filmiki, robię wszystko według instrukcji, a niestety i tak nie działa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Wymiana na eSIM

@Klaudiq czy masz na koncie jeszcze inne karty eSIM, Extra eSIM? Nie podajesz też z jakiej oferty korzystasz, czy to jest abonament, oferta na kartę, czy FLEX?

Jeśli abonament, to z konta warto usunąć wszystkie karty eSIM, następnie zainstalować ponownie. Niedawno był temat na NO, gdzie wisiała zaległa karta eSIM i dopiero odpaliło po usunięciu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Wymiana na eSIM

Jest to oferta na abonament, po raz pierwszy wymieniam kartę na esim. Po pierwszej próbie Pani z infolinii usunęła „nie pobraną” kartę, przy kolejnych próbach sama anulowałam wymianę. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na eSIM

@Klaudiq  zapytam czy masz w telefonie najnowszą wersję iOS ? i czy próbowałaś ponownie uruchomić telefon ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Wymiana na eSIM

Tak iOS aktualny. Ponowne uruchomienie z pobraną już kartą nic nie dało, spróbuje usunąć, uruchomić ponownie i jeszcze raz pobrać 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wymiana na eSIM

@Klaudiq o to chodzi usuń pobraną kartę esim i wtedy ponownie uruchom telefon, po tej czynności ponownie spróbuj pobrać esim.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Wymiana na eSIM

@Klaudiq proponuję jeszcze zapoznać się z informacjami:

https://www.orange.pl/omnibook/karta-esim


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Wymiana na eSIM

Dalej nie działa, karta jest pobrana, ale nic więcej się nie dzieje. Może jest jakaś zasada o której ja nie wiem np. Czy trzeba wyjąc plastikową kartę przed zeskanowaniem nowej? 


C1F3C6CC-57B3-4258-A9DB-74D2C188684A.png