Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wczoraj jeden z numerów telefonów

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Wczoraj jeden z numerów telefonów

jakie opłacam dostawał połączenie z numer +88 183950039 i nagrał się na poczcie tylko 3sekundy.Oczywiście po informacjach jakie zaczerpnąłem z wiedzy internetu okazało się ,że jest to z Tajwanu dlatego zablokowałem go.

A co mają powiedzieć osoby starsze ,które odbierają zazwyczaj wszystko jak popadnie?

Bo dwa numery telefonów jakie posiadam są używane przez osoby starsze.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Wczoraj jeden z numerów telefonów

Myślę, że powinieneś uczulić te osoby, aby nie oddzwaniały na nieznane numery ("Jak ktoś ma coś ważnego, to zadzwoni jeszcze raz").

 

Albo, jeśli te osoby nie potrzebuję tych opcji, zablokuj możliwość wychodzących połączeń zagranicznych - to zabezpieczy Cię przed niemiłymi niespodziankami.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Wczoraj jeden z numerów telefonów

Myślę, że powinieneś uczulić te osoby, aby nie oddzwaniały na nieznane numery ("Jak ktoś ma coś ważnego, to zadzwoni jeszcze raz").

 

Albo, jeśli te osoby nie potrzebuję tych opcji, zablokuj możliwość wychodzących połączeń zagranicznych - to zabezpieczy Cię przed niemiłymi niespodziankami.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Wczoraj jeden z numerów telefonów

@Gatts Czy podana informacja była pomocna, może zasługuje na oznaczanie jako rozwiązanie? To pomoże wyszukać ten wpis innym.