Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Video Pass Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Video Pass Orange Love

Witam, albo nie widze, albo oslepłem ale nigdzie nie widzę adekwatnej odpowiedzi na moje pytanie. Dlatego pisze tu, moze ktos ma na tyle wiedzy aby mi to rozjaśnić. 

Na telefonie z poziomu aplikacji moge wykupić sobie Video Pass (Orange Love), chciałbym używać telefonu jako hotspota aby udostępnić internet na TV. A teraz pytanie, czy bedzie pobierało mi transfer z normalnego pakietu? 

 

________________
* Przeniesione z działu Internet domowy – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Video Pass Orange Love

Możesz korzystać w ramach hotspota i będzie to transmisja w ramach Video Pass. Musisz pamiętać aby nie mieć włączonego VPNa czy czegoś co będzie szyfrować ruch DNS bo wtedy Orange nie rozpozna z jakiego serwisu transferujesz dane (techniczne ograniczenia). Tutaj masz wycinek z regulaminu:

 

Video Pass:
1) Umożliwia Państwu odtwarzanie treści video w wybranych serwisach (przez przeglądarkę oraz aplikację) bez pomniejszania pakietu danych dostępnego w ofercie. Lista serwisów jest dostępna na stronie https://www.orange.pl/video-pass.
2) Dla prawidłowego korzystania z Video Pass wymagane jest posiadanie minimalnej wartości pakietu danych.
3) Aktywacji mogą Państwo dokonać wysyłając SMS-a o treści VIDEO na numer 80192 lub w Mój Orange (aplikacja lub www.orange.pl/twojekonto). Video Pass mogą Państwo wyłączyć wysyłając SMS-a o treści STOP VIDEO na numer 80192.
4) Video Pass działa tylko w kraju i dotyczy wyłącznie transmisji danych niezbędnej do streamingu treści video z serwisów wymienionych na stronie https://www.orange.pl/lp/video-pass. Transmisja danych związana z pozostałymi funkcjonalnościami będzie pomniejszać pakiet danych, np. aktywacja dostępu do serwisów video za pośrednictwem www lub aplikacji, pobieranie i instalacja aplikacji przeznaczonych dla serwisów oraz ich aktualizacje, pobieranie elementów graficznych w aplikacjach, komunikacja pomiędzy serwisami a Google Analytics, Crashlytics i innych, korzystanie z zewnętrznych stron internetowych, do których przekierowują linki umieszczone w serwisach, transmisja treści reklamowych z serwerów partnerów zewnętrznych umieszczonych w ramach serwisu.
5) Video Pass nie obejmuje opłat za dostęp do treści w ramach wymienionych serwisów.
6) Kiedy łączą się Państwo z internetem, korzystają Państwo z oprogramowania takiego jak przeglądarki czy aplikacje. Opcje lub ustawienia Państwa oprogramowania mogą spowodować, że będą Państwo łączyć się z serwisami video nie bezpośrednio, ale przy użyciu szyfrowanych serwerów pośredniczących (np. serwerów proxy czy usług szyfrujących ruch DNS), prywatnych wirtualnych sieci VPN lub innych rozwiązań, które ukrywają przed naszą siecią dany serwis. W takiej sytuacji nie będziemy w stanie rozpoznać transmisji danych jako połączenia z serwisem video i nie obejmiemy jej usługą Video Pass

Regulaminy i cenniki znajdziesz tutaj: https://www.orange.pl/lp/video-pass
Na tej stronie możesz też przeczytać:

Swoje ulubione filmy, seriale i dokumenty, np. na platformie Netflix, możesz oglądać przez stronę internetową lub aplikację.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Video Pass Orange Love

Możesz korzystać w ramach hotspota i będzie to transmisja w ramach Video Pass. Musisz pamiętać aby nie mieć włączonego VPNa czy czegoś co będzie szyfrować ruch DNS bo wtedy Orange nie rozpozna z jakiego serwisu transferujesz dane (techniczne ograniczenia). Tutaj masz wycinek z regulaminu:

 

Video Pass:
1) Umożliwia Państwu odtwarzanie treści video w wybranych serwisach (przez przeglądarkę oraz aplikację) bez pomniejszania pakietu danych dostępnego w ofercie. Lista serwisów jest dostępna na stronie https://www.orange.pl/video-pass.
2) Dla prawidłowego korzystania z Video Pass wymagane jest posiadanie minimalnej wartości pakietu danych.
3) Aktywacji mogą Państwo dokonać wysyłając SMS-a o treści VIDEO na numer 80192 lub w Mój Orange (aplikacja lub www.orange.pl/twojekonto). Video Pass mogą Państwo wyłączyć wysyłając SMS-a o treści STOP VIDEO na numer 80192.
4) Video Pass działa tylko w kraju i dotyczy wyłącznie transmisji danych niezbędnej do streamingu treści video z serwisów wymienionych na stronie https://www.orange.pl/lp/video-pass. Transmisja danych związana z pozostałymi funkcjonalnościami będzie pomniejszać pakiet danych, np. aktywacja dostępu do serwisów video za pośrednictwem www lub aplikacji, pobieranie i instalacja aplikacji przeznaczonych dla serwisów oraz ich aktualizacje, pobieranie elementów graficznych w aplikacjach, komunikacja pomiędzy serwisami a Google Analytics, Crashlytics i innych, korzystanie z zewnętrznych stron internetowych, do których przekierowują linki umieszczone w serwisach, transmisja treści reklamowych z serwerów partnerów zewnętrznych umieszczonych w ramach serwisu.
5) Video Pass nie obejmuje opłat za dostęp do treści w ramach wymienionych serwisów.
6) Kiedy łączą się Państwo z internetem, korzystają Państwo z oprogramowania takiego jak przeglądarki czy aplikacje. Opcje lub ustawienia Państwa oprogramowania mogą spowodować, że będą Państwo łączyć się z serwisami video nie bezpośrednio, ale przy użyciu szyfrowanych serwerów pośredniczących (np. serwerów proxy czy usług szyfrujących ruch DNS), prywatnych wirtualnych sieci VPN lub innych rozwiązań, które ukrywają przed naszą siecią dany serwis. W takiej sytuacji nie będziemy w stanie rozpoznać transmisji danych jako połączenia z serwisem video i nie obejmiemy jej usługą Video Pass

Regulaminy i cenniki znajdziesz tutaj: https://www.orange.pl/lp/video-pass
Na tej stronie możesz też przeczytać:

Swoje ulubione filmy, seriale i dokumenty, np. na platformie Netflix, możesz oglądać przez stronę internetową lub aplikację.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Video Pass Orange Love

dobrze czyli mam rozumiec, że jezeli przyszedl mi sms ze wykorzystalem 100% swojego transferu danych to mimo używania VP bedzie pobieralo normalnie transfer? Czy np jezeli zaraz doladuje sobie GB na numerze  na ktorym wykupiony jest VP to wszystko bedzie dalej git? 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Video Pass Orange Love

Zobacz punkt drugi regulaminu który załączyłem. Musisz mieć trochę pakietu internetowego aby używać Video Pass. Podczas transmisji wysyłane są setki innych pakietów do serwerów innych niż ujęte w Video Pass serwisy. Czyli pobierając kilka GB w ramach nielimitowanej transmisji w Video Pass, z pakietu zostanie pobrane może jakieś kilkadziesiąt kilobajtów (bardzo mało) z pakietu internetowego właśnie w celu obsługi np statystyk których używa dana platforma VOD. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Video Pass Orange Love

okey, wlasnie testowalem i w ustawieniach tel pokazuje mi ile pobiera transferu danych na samym hotspocie (ogladajac serial na tv) to jednak pobiera, czy np tel po prostu pokazuje ile danych uplywa gdy sie uzywa (iphone 11) 🤣 w apce  orange nie jestem w stanie na bierząco monitorowac bo tam sie jakos dziwnie odswieza, czy sa jakies inne ktore są sprytne i mi to pokaza? 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Video Pass Orange Love

Ale to normalne że telefon zlicza ilość przesłanych danych. Telefon zlicza wszystko. 

Więcej opcji na pewno możesz znaleźć w jakiejś dedykowanej aplikacji do liczenia przesłanego transferu.