Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uwaga na połączenia z MALI +223

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Uwaga na połączenia z MALI +223

@Anonim dopiero teraz namierzyłem. Poradnik z linku: 

https://www.orange.pl/omnibook/pakiet-blokad

jest podany tylko dla firm. Czyli nie będzie działało na kartę ani na abonament dla osób prywatnych. Musze coś jeszcze poszukać. Nie chcę tak zostawiać tematu.

Anonim

Nie dotyczy

Uwaga na połączenia z MALI +223

@ketrasaArtur  więc jednak te blokady nie dla mas, tak przeczuwałem 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Uwaga na połączenia z MALI +223

I to mnie martwi, szkoda. Czyli szarak dalej naciągany. 

Anonim

Nie dotyczy

Uwaga na połączenia z MALI +223


@ketrasaArturnapisał(-a)

I to mnie martwi, szkoda. Czyli szarak dalej naciągany. 


Niekoniecznie, wszak telefony z Android pokazują lokalizację numeru (połączenia), zagraniczne numery co do mnie dzwonią, mam w spisie, te nieznane bez dzwonka, więc nie odbiorę, ukryte numery filtruje NMO, tych nawet krajowe nigdy nie odbierałem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Uwaga na połączenia z MALI +223

Lokalizacja jest pokazana. Nie zawsze jednak sprawdza się podczas oddzwaniania. Trzeba być czujnym.

Jak dostałem nieodebrane połączenie, to najpierw w necie sprawdziłem.

Testy zrobiłem na mojej córce. Puściłem sygnał z numeru w UE. Dzwoniła od razu bez zastanowienia się, co to za numer i nawet jak się jej wyświetlił kraj i nieznany ciąg cyferek nie typowy dla Polski, to nie przeszkodziło w oddzwonieniu. Na smartfonach są grupowane numery XXX XXX XXX lub +48 XXX XXX XXX, zagraniczne często mają inny układ, nie wspominając już o dziwnym kierunkowym.

 

Anonim

Nie dotyczy

Uwaga na połączenia z MALI +223

@ketrasaArtur  lekarstwa na takich co odzwaniają czy odbierają > nieznane i egzotyczne numery nie ma, trzeba to wpajać w rodzinie, net też o tym pisze, ale garstka tylko to czyta, FB i inne portale za to są oblegane, ja tego nie rozumię, ale taki teraz trend, ja chyba wypadłem z obiegu, FB już nie używam, jak chcę z kimś pogadać to dzwonię, sms też nie lubię pisać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Uwaga na połączenia z MALI +223


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Uwaga na połączenia z MALI +223

Znalezione w sieci:

https://www.fandroid.com.pl/jak-w-androidzie-blokowac-niechciane-polaczenia-smsmms-android,12675

Blokowanie połączeń w androidzie Emotikon: Mrugający to już coś, jakieś światełko.

Zaleta: można uniknąć niechcianych opłat. Możliwość instalacji na androidzie.

Wady: kolejna apka do kolekcji, która wymaga pamięci i zajmuje system. Nie dotyczy telefonów klawiaturowych, no i może być problem ze starszymi modelami smartfonów.

Czyli w lepszej pozycji są osoby z lepszymi smartfonami.

 

I znowu dostałem połączenie. Teraz inny numer: +223 73 48 47 14

Coś mi się wydaje, że to większa akcja. Niedobrze Emotikon: sfrustrowany

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

Uwaga na połączenia z MALI +223

@ketrasaArturcze do mnie też ostatnio dzwonił numer z tego kierunkowego 223 od jakiegoś czasu mam aplikacje truCaller i w niej ten numer zablokowałem z kolei kolejny raz jak dzwonił to nawet nie dostałem powiadomienia ale w apce w histori była widocza próba połączenia.

Polecam zainstalować moim zdaniem przydatna aplikacja.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Uwaga na połączenia z MALI +223

@ketrasaArtur Artur tak tylko operator tego nie zrobiony