Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa esim zawieszona

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Usługa esim zawieszona

Witam
Zostałem zmuszony do opisania mojego problemu ponieważ obsługa techniczna Orange nie potrafi usunąć problemu od grudnia 2021 roku. A więc do rzeczy, korzystałem na drugim telefonie z esim. Ponieważ telefon sprzedałem to usługę dezaktywowałem pod koniec listopada 2021 roku. Ponieważ Orange już nie pobierało opłat za tą usługę, stwierdziłem, że została wyłączona i o temacie zapomniałem. Aż do grudnia 2021, ponieważ zakupiłem drugi telefon to chciałem usługę esim ponownie aktywować aby na dwóch telefonach mieć ten sam numer. Jakieś było moje zdziwienie gdy się okazało, że usługa wyłączona w listopadzie nadal widnieje jako w trakcie wyłączania co powoduje, że nie mogę aktywować nowej karty esim. Już dwa razy interweniowałem na infolinii oraz przez chat. Najpierw z końcem grudnia a później w styczniu, niestety nic w tej kwestii się nie zmieniło, usługa nadal wisi a nowej karty esim nie można aktywować. Konsultanci obiecują, że zostanie to załatwione w przeciągu kilku dni, ale nic się w tym temacie nie dzieje. Chyba nie tak się traktuje klienta z prawie 20 letnim stażem w sieci i czterema numerami. Już nie wiem co mam począć, gdzie się zgłosić. Proszę o pomoc. Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Usługa esim zawieszona

Jeżeli to złożenia typowo techniczne to pewnie dostałaś automatyczną SMS, że zostaną rozpatrzone w ciągu 24h (a praktyka pokazuje, że różnie to bywa). Chyba, że jako zgłoszenia. Jak się będziesz kontaktować dopytaj co za zgłoszenia. Jak techniczne to odpowiedź przychodzi na SMS. Jak typowe zgłoszenie to można tam wskazać, że oczekujesz by ktoś sie w ich sprawie z Tobą kontaktował. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Usługa esim zawieszona

Jeżeli to zawisło na statusie w trakcie wyłączana to konsultant I linii dalej tego nie pchnie. Muszą to przyjąć jako zgłoszenie. I to wtedy już II linia musi ogarnąć temat. Czy już coś przyjęte było? Masz jakieś numery zgłoszeń?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Usługa esim zawieszona

W sumie to mam 3 numery zgłoszeń.

Anonim

Nie dotyczy

Usługa esim zawieszona

Jeżeli to złożenia typowo techniczne to pewnie dostałaś automatyczną SMS, że zostaną rozpatrzone w ciągu 24h (a praktyka pokazuje, że różnie to bywa). Chyba, że jako zgłoszenia. Jak się będziesz kontaktować dopytaj co za zgłoszenia. Jak techniczne to odpowiedź przychodzi na SMS. Jak typowe zgłoszenie to można tam wskazać, że oczekujesz by ktoś sie w ich sprawie z Tobą kontaktował.