Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa orange love po reklamacji


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Umowa orange love po reklamacji

Witam Serdecznie 

Wygląda to tak 

1. Orange Love : internet domowy, telefon stacjonarny, telefon komórkowy, telewizja działały przez parę lat bez większych problemów.

2. Przyszedł czas na przedłużanie umowy -poprzez pewne działania i decyzje system zwariował.

3. Po jakimś czasie zostały zawieszone wszystkie usługi oprócz internetu.

4. Złożona została reklamacja na piśmie w salonie

5. Po tygodniu bez żadnego kontaktu telefonicznego został wysłany sms,że zamówienie zostanie wysłane.

6. Dzisiaj rano sms ,że kurier dostarczy paczkę z umową.

7. Kurier przybył, umowa została podpisana 

8. Umowa ma błędy i ustalenia różnią się od tego co zostało zawarte w reklamacji: niska prędkość , telewizja nie jest satelitarna a kablowa , inny numer stacjonarny.

 

Co zrobić by zmieniona została prędkość internetu , telewizja , numer stacjonarny przywrócony na stary ?

Odstąpić od tej umowy i zażądać nowej czy da się to zmienić na infolinii ?

 

3 konsultantów mówiło co innego

 

Proszę o pomoc

20 ODPOW. 20

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Umowa orange love po reklamacji

@burak77  według mnie najlepiej odstąpić od umowy, pisanie reklamacji może i by coś dało ale na odpowiedź mają 30 dni, a Ty na odstąpienie 14 dni, także gdyby reklamacja nic nie wniosła to możesz nie zdążyć z odstąpieniem. Pamiętaj że po odstąpieniu musisz odczekać kilka dni przed złożeniem nowego zamówienia. Możesz spróbować załatwić sprawę na infolinii, tylko czy to się uda...próbuj.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Umowa orange love po reklamacji

Odstąpienie od tej nowej umowy po reklamacji spowoduje,że nie mam nic wspólnego z orange ?

Czy dalej coś mnie wiąże ?

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Umowa orange love po reklamacji

@burak77  wiąże Cię stara umowa, która to po okresie oznaczonym przechodzi na bezterminową, a tą z kolei możesz wypowiedzieć w każdej chwili z zachowaniem okresu 30 dniowego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Umowa orange love po reklamacji

Czyli by się uwolnić od nich trzeba wypowiedzieć starą umowę , wypowiedz nową po reklamacji i zdać sprzęt ? Coś jeszcze ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Umowa orange love po reklamacji

@burak77  więc tak, po kolei, najpierw odstąp od tego przedłużenia, później jeżeli stara umowa przeszła na bezterminową złóż wypowiedzenie, ono będzie z okresem 30 dniowym, po tym czasie masz 14 dni na zdanie sprzętu, czy to w salonie, czy wysyłka do magazynu centralnego Orange.

PS.

Jeżeli chcesz definitywnie zakończyć współpracę z operatorem zrób to co powyżej bez składania reklamacji (ją składasz jeżeli chcesz coś jeszcze ugrać i pozostać w Orange).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Umowa orange love po reklamacji

Chyba ,że jest sensowna możliwość poprawy tej umowy ?

Gość coś mówił,że muszą podpisać osobną tymczasową umowę na telefon stacjonarny by potem wrócił mój stary numer stacjonarny do orange love ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Umowa orange love po reklamacji

@burak77  no chyba że chcesz pozostać w Orange, to odstąp tylko od przedłużenia, złóż reklamację i resztę dogadaj na infolinii.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Umowa orange love po reklamacji

Korzystam już z tego telefonu komórkowego przyszedł sms ,że korzystam już z orane love i sam telefon został odblokowany ,ale nie aktywowałem tej telewizji co pisze w umowie.

Czy naliczą mi coś za korzystanie z tego telefonu dodatkowego ?

Anonim

Nie dotyczy

Umowa orange love po reklamacji

Zgadzam się ze @slav72 . Lepiej odstąpić niż potem bawić się w reklamacyjne odkręcanie. Jak ktoś zaznaczył mniejszą opcje to nie będzie IP TV tylko kablowa. Jak dla mnie odstąpić, poczekać aż się przeproceuje i wtedy zamówienie jeszcze raz.